Sāk iekārtot Virešu saieta namu

Piegādāti krēsli – pirmās pasūtītās mēbeles - Virešu saietā namā. Līdz ar Eiropas Savienības Lauksaimniecības fonda finansiālu atbalstu projektam 75 procentu apmērā tika veikta iepirkuma procedūra, kurā izraudzījās aprīkojuma un inventāra piegādātājus.

“Iepirkumā noteicošā bija zemākā cena, kas tika piedāvāta. Tiesa, svarīgi bija arī tas, lai inventārs un aprīkojums atbilstu mūsu vajadzībām. Piemēram, bija svarīgi, lai galdi būtu saliekami, taču dažas firmas tādus nevarēja piedāvāt. Svarīgi arī, lai krēslus varētu savietot citu uz cita. Tagad mums tādus ir piegādājusi SIA “NZ Mēbeles”. Tai pasūtījām arī galdus, skapjus, skapīšus, solus, kā arī garderobes un grimētavas aprīkojumu par kopējo summu 3843 lati,” stāsta projektu vadītāja Airida Puka.

Viņa norāda, ka nedegošu skatuves priekškaru, aizkarus un žalūzijas, kā arī virtuves aprīkojumu, datortehniku un ugunsdzēšamo aparātu piegādās SIA “Bazalts”. Citas firmas tikai par krietni dārgāku cenu bija gatavas uzšūt ugunsdrošu skatuves priekškaru, kādu pieprasa Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests. SIA “Diogēns audio” par gandrīz 2500 latiem piegādās skaņu sistēmas un aprīkojumu. Savukārt SIA “Rantzowssport” nodrošinās aizsargtīklus logiem un griestiem, lai tos nodrošinātu pret triecieniem bumbu spēļu laikā. “Saieta nama zāle it piemērota gan kultūras, gan sporta pasākumiem. Tāpēc ir svarīgi, lai to ērti varētu pārkārtot,” saka A.Puka. SIA “Sporta halle” nodrošinās ne tikai sporta inventāru, bet arī volejbola tīklu un basketbola grozu ar pārvietojamu statīvu. Saieta nams tiks pilnībā aprīkots līdz 1.augustam

Vietējās ziņas