Sākusies pieteikšanās jauniešu izaugsmes forumam SOLIS 2014

Biedrība „Latvijas Jauno Zemnieku klubs” izsludina pieteikšanos dalībai jauniešu izaugsmes forumā SOLIS, kas šogad norisināsies jau trešo reizi. Forums ilgs 3 dienas, no 17. līdz 19. oktobrim un kopumā tas pulcēs vairāk kā 70 jauniešus no visas Latvijas.

Kā ierasts galvenās foruma tēmas ir uzņēmējdarbība un lauksaimniecība, ar interaktīvu diskusiju, lekciju, palīdzību un vizītēm saimniecībās un Zemkopības Ministrijā jaunieši uzzinās kā uzsākt savu uzņēmējdarbību laukos, ar kādiem šķēršļiem un izaicinājumiem viņiem būs jāsaskaras darbojoties šajā nozarē, un iedvesmosies klausoties citu veiksmes stāstos.

Forumā uzstāsies 7 lektori, tai skaitā Zuarguss jeb Viesturs Dūle, jaunie uzņēmēji no SIA Lennewarden un SIA AgTech un citi lauksaimnieki un uzņēmēji. Foruma laikā viesosimies arī Zemkopības Ministrijā, lai uzzinātu vairāk par valsts atbalstu lauksaimniecībai un zemnieku saimniecībās.

Dalībai forumā var pieteikties visi interesenti vecumā no 18 gadiem, aizpildot pieteikuma anketu, kuru iespējams atrast Jauno Zemnieku Kluba mājas lapā www.jzk.lv sadaļā SOLIS. Pieteikšanās ilgs līdz 13.oktobrim.

Forums top pateicoties JZK sadarbībai ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru (LLKC) un Valsts Lauku tīklu. Forumu atbalsta Z/s Vilciņi, SIA Agrocredit Latvia, SIA AgTech, LenneWarden, SIA Dojus Latvia, finanšu institūcija Altum, kooperatīvā sabiedrība Latraps, biedrība Zemnieku Saeima.

Pasākumu organizatori, biedrība „Latvijas jauno zemnieku klubs”, ir brīvprātīga nevalstiska organizācija, kura apvieno jaunos lauksaimniekus, lauku jaunatni un citus interesentus, kuriem rūp lauku reģionu attīstība. Biedrība darbojas kopš 1991.gada un aktīvi iesaistās dažādu pasākumu rīkošanā jauniešiem no visas Latvijas.Sīkāku informāciju par pasākumu, pieteikšanos un dalības maksu var iegūt rakstot uz e-pastu [email protected], kā arī ieskatoties mājas lapā www.jzk.lv, sociālajā tīklošanas vietnē Twitter @JZK_LV un facebook.com/LatvianYoungFarmersClub.

Neliels ieskats par pagājušā gada forumu https://www.youtube.com/watch?v=Rxdk9OmtUsA

Vietējās ziņas