Samazina apkures rēķinus 4

Četrām SIA „Alūksnes nami” apsaimniekotajām daudzdzīvokļu mājām Alūksnē samazinās aprēķinu par siltumenerģiju sakarā ar nekvalitatīvo siltumapgādi atsevišķās dienās novembrī.

Šāds lēmums pieņemts akciju sabiedrības „Simone” un SIA „Alūksnes nami” vadības un padomju sanāksmē 27.novembrī.

„Sakarā ar tehniskām problēmām Parka ielas katlu mājā novembrī radās siltumenerģijas piegādes traucējumi. Aprēķinu par nekvalitatīvi piegādāto siltumenerģiju samazinās mājām Dārza ielā 19, Dārza ielā 25, Ganību ielā 1 un Bērzu ielā 7. To darīs saskaņā ar Ministru kabineta 2008.gada 21.oktobrī izdotajiem noteikumiem par siltumenerģijas piegādi un lietošanu,” stāsta Alūksnes pilsētas domes informācijas aprites speciāliste Evita Aploka.

Sanāksmē arī precizēja kārtību, kādā siltumapgādes saņēmējus informēs par piegādes traucējumiem tehnisku problēmu vai avārijas situāciju gadījumos. „Vienojās, ka „Simone” par sarežģījumiem informēs SIA „Alūksnes nami”, kas tālāk šo informāciju nogādās iedzīvotājiem, izliekot paziņojumus pie mājām. Savukārt uzņēmumus, organizācijas un iestādes, kas centralizēti saņem siltumenerģiju no katlu mājām, telefoniski informēs akciju sabiedrība „Simone”,” skaidro E.Aploka.

Komentāri 4

Līga

Hm, atvainojiet, kāpēc tikai tām mājām? Arī Pils 34 uz durvīm bija paziņojumi par apkures traucējumiem. Jā, un tas atbilda taisnībai, jo tiešām bija apkures traucējumi.

pirms 12 gadiem, 2008.12.02 19:22

Mīļā Erna!

Tagad jau tās krāsnis kurina ar apzeltītām pagalēm (pēc tarifu lieluma spriežot). Kamēr tā zelta virskārta nodeg, siltums pa skursteni aizgājis jau. Bet salstam un skaitām grašus tak par godu brīvai Latvijai. Urā! Gaidām nākošo salūtu!

pirms 12 gadiem, 2008.12.02 01:50

Brr

Ir tāds Simones vadītājs Cipruss, padome- Liepiņš, Svars, Bērziņš(Guntārs)....

pirms 12 gadiem, 2008.11.30 17:13

erna

Nu un Torņa 11 vai tad ir kvalitatīva apkure????pirmoreizi pa šo laiku, dzivojot mājas vidū sāk pelēt logi!!!!kad bija -35, toreiz staigājām maiciņās ar īsām piedurknēm, tafad ārā plusos, bet istabās ļoti vēss.
gribu redzēt rēķinus par "siltumu"

pirms 12 gadiem, 2008.11.30 16:57

Vietējās ziņas