Samazinās inspektoru skaitu 7

Ar nākamā gada janvāri valstī tiks samazināts bērnu tiesību aizsardzības inspektoru skaits un likvidēts Gulbenes reģions, kas apkalpoja kādreizējo Gulbenes, Alūksnes, Balvu un Madonas rajonu teritorijas.

Gulbenes reģiona pārvaldāmā teritorija tiks sadalīta starp Valmieras un Rēzeknes reģioniem. Alūksnes, Apes, Gulbenes, Ērgļu novadus pārņems Valmieras reģions, bet pārējos novadus – Rēzeknes reģions. Līdz ar izmaiņām inspektoru skaitu nepalielinās – Valmieras reģionā strādās tikai divi inspektori, tāpat kā Rēzeknes reģionā. Valsts bērnu tiesību aizsardzības galvenā inspektore Gulbenes reģionā Līga Bērziņa piekrīt, ka ar nākamo gadu bērnu tiesību aizsardzības speciālisti valstī būs grūtāk pieejami un uz novadiem izbrauks tikai sūdzību izskatīšanas gadījumos. “Darba apjoms un pārvaldāmā teritorija inspektoriem būs lielāka. Kā inspektore līdz šim bieži braucu uz vecāku sapulcēm skolās, veicu metodisko darbu – turpmāk inspektori tā vairs nestrādās,” saka L.Bērziņa. Viņa turpinās darbu Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijā Rīgā.

Komentāri 7

piekrītu

Sen bija laiks likvidēt. Tik tālu visi izlaideņi ir aizstāvēti, ka nupat pieaugušajiem vajadzēs aizstāvēties. Bet tie, kuriem tiešām dara pāri, drīzāk nobijušies un kautrējas, ciezdami pāri saviem spēkiem. Un tajos gadījumos jāiejaucas policijai, aizstāvot pēc visas likuma bardzības.

pirms 10 gadiem, 2010.12.16 23:00

lai taisās

Šī ir parazītinstitūcija, kas vispār jālikvidē kā šķira.Cik nervu tā sabendējusi skolās, kad kāds ņurņaks piezvana un pasaka, kas ienāk prātā.Sākumā vispār visatļautība bija šīs institūcijas darbības pamatā.Vēlāk jau drusku saprata - kas ir kas.Te ir reāla naudas ietaupīšana pilnīgi nevajadzīga kantora likvidēšanai.
un lai neraud tie, kas te raksta - tie vienkārši nav saskārušies ar šīm dāmām, kas pilnīgi bezjēdzīgi ēd nervus un valsts naudu, reāla labuma no tā nekad nevienam nav bijis.

pirms 10 gadiem, 2010.12.14 17:34

Kāds tad "piena memmei" sakars ar šo valsts institūciju...??? Bet no tiem inspektoriem gan jēgas bija maz - sliņķu, palaidņu un ambiciozu, bet pamuļķu vecāku aizstāvji!

pirms 10 gadiem, 2010.12.13 19:46

???

To arī jēdz, kā visu likvidēt! Vai tik pašai nav laiks iet?

pirms 10 gadiem, 2010.12.13 18:43

22.Izpilddirektors:
22.31. organizē teritorijas attīstības programmas, teritorijas plānojuma, publiskā pārskata un budžeta projektu izstrādi, kā arī bērnu tiesību aizsardzības programmas un citu plānošanas dokumentu izstrādi un iesniedz tos apstiprināšanai domei.
Šis teksts no Alūksnes novada pašvaldības nolikuma, bet droši vien, ka tas amatpersonām neko neizsaka, jo galvenais ir paši, paši un draugi, paši un radi, kas par bērniem, tāpat Alūksnē nav nākotnes jaunatnei.

pirms 10 gadiem, 2010.12.13 18:29

aina

nU kā to savienot- cīnāmies pret vardardarbību pret bērniem, bet palīdzība varbūt kaut kad atbrauks no tālienes, nepārzinot ne vietējos apstākļus, ne cilvēkus....dzīvosim atkal nost no pasaules un sapņosim par attīstību...jau cik dienestu neatrodas ārpus Alūksnes novada, kā tad izpaužas rūpes oar iedzīvotāju vajadzībām...

pirms 10 gadiem, 2010.12.13 13:07

Vietējās ziņas