Saņem skolēnu autobusu 5

Alūksnes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Dzintars Adlers norāda – izvērtējot, kuram pagastam piešķirt jauno autobusu, pašvaldībai bija jāņem vērā vairāki nosacījumi.

“Tai bija jābūt teritorijai, kur likvidētas skolas. Ilzenes pagasta autobuss, ar ko pārvadā skolēnus, savu laiku ir nokalpojis, bet ar to uz Ilzenes pamatskolu ved bērnus arī no Zeltiņu pagasta. Turklāt tā dēvētos Šveices autobusus pašvaldības var izmantot maršrutos, kas nepārklājas ar sabiedriskā transporta maršrutiem. Jaunais autobuss ir ļoti labs, patīkami ko tādu saņemt – tagad taupīgi un saudzīgi jālieto, lai tas kalpotu pēc iespējas ilgāk,” saka Dz.Adlers. Viņš piekrīt – dažviet arī citos pagastos vajadzētu jaunus autobusus skolēnu pārvadāšanai, bet daudzviet skolēnu pārvadāšanu veiksmīgi nodrošina SIA “TU Vidlatauto” autobusi. “Katrā pagastā ir savas nianses. Atsevišķos pagastos vajadzētu aizbraukt tuvāk līdz skolēna dzīvesvietai, nekā tas ir pašlaik. Īpaši aktuāli tas ir ziemas mēnešos, kad gaisa temperatūra ir zemāka un pārvietošanās ir apgrūtināta,” vērtē Dz.Adlers.

Vairāk lasiet laikraksta "Alūksnes Ziņas" 15.novembra numurā.

Komentāri 5

:)

Nju businšš glauns un šoferis ari tiri ta neko! :)
Bet nja ku Adleram jāvazājas līdz!?

pirms 10 gadiem, 2010.11.15 20:29

Tas Adlers izskatās pēc tūtiņdreijera...būtu nu vismaz pratis pareizi nostāties, lai neaisedz saņemto autobusu. Kur nu? Važnaja persona.:)))

pirms 10 gadiem, 2010.11.15 18:49

,,,,,,

nosēdies nu džoni uz zemes,tava klātbūtne tur nebija nepieciešama....

pirms 10 gadiem, 2010.11.15 12:20

Vietējās ziņas