Saražoto siltumu pārdevuši mazāk 2

Alūksnes novada pašvaldības akciju sabiedrība “Simone” 2009.gadu ir noslēgusi ar
15 692 latu peļņu, tomēr tas nerada pamatu iepriecinājumam - joprojām uzņēmumam ir lieli parādi pret kurināmā piegādātājiem.

Vakar pašvaldības Finanšu komitejas sēdē deputāti izskatīja “Simones” 2009.gada pārskatu. “Simones” valdes locekļa pienākumu izpildītājs Guntis Melecis skaidro - salīdzinot ar 2008.gadu, pērn naudu par siltumu saņēmuši vairāk, bet saražoto siltumu pārdevuši mazāk, jo iedzīvotāji ļoti taupa. “Šogad mums bija iespēja nopirkt lētāk šķeldu, esam pieslēguši trīs jaunus, bet nelielus  patērētājus, piemēram, prokuratūru. Esam veikuši darbus, lai paaugstinātu lietderības koeficientu apkures katlam Parka ielas katlumājā. Drīzumā vēlreiz iesniegsim savu projektu, lai piesaistītu Kohēzijas fonda līdzekļus, lai varētu nomainīt Parka ielas katlu ­­mājas izvadu līdz Helēnas ielai, remontētu Merķeļa ielas mikrorajonu un nomainītu trases posmu no Helēnas ielas līdz sākumskolai. Pašlaik visbēdīgākā situācija ir Torņa ielas katlumājā, kur trīs katli ir savu laiku nokalpojuši,” stāsta G.Melecis.

Deputāts Laimonis Sīpols interesējās, cik lielas parādsaistības pret piegādātājiem ir “Simonei”. Viņš uzsvēra, ka “Simones” parāda summas ir palielinājušās un situācija uzņēmumā ir pasliktinājusies.

“Simones” grāmatvede Ludmila Jantone norāda – pašlaik “Simone” ir parādā 151 000 latu uzņēmējiem par piegādāto kurināmo. Lielākais parāds ir SIA “Alviservisam” - apmēram 28 000 latu. Līdz 30.jūnijam ir jānomaksā arī 35 000 latu zviedru kredīta pēdējais maksājums.

Komentāri 2

vietējais- cilvēkam no laukiem

Tīri grāmatvedības ziņā ir n-tie varianti, kā tā var sanākt. Šoreiz, cik saprotu, parādi vienkārši nāk līdz no iepriekšējiem gadiem, kad strādāja ar zaudējumiem.

pirms 11 gadiem, 2010.04.16 12:18

cilvēks no laukiem

strādājam ar peļņu, bet esam parādā - kā to var saprast.

pirms 11 gadiem, 2010.04.16 11:22

Vietējās ziņas