Satiksmes drošības labad Alūksnē būs vienvirziena posms Šķūņu ielā 4

Lai uzlabotu satiksmes drošību, daļa Šķūņu ielas Alūksnē kļūs par vienvirziena ielu. Informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Šķūņu iela ir šaura, lielākoties privātmāju apbūves iela, un pašvaldības aģentūrā “Spodra” ir saņemti priekšlikumi to pārveidot par vienvirziena ielu, lai uzlabotu satiksmes drošību.

Turpmāk Šķūņu ielā autotransporta kustība tiks organizēta virzienā no Ojāra Vācieša ielas uz Latgales ielu. Vienvirziena posms būs no Ojāra Vācieša ielas līdz iebrauktuvei uz SIA “VALDIS” teritoriju, tālāko posmu līdz Latgales ielai Šķūņu iela būs braucama abos virzienos.

Plānots, ka izmaiņas satiksmes organizācijā, izvietojot attiecīgas ceļa zīmes, Šķūņu ielā notiks marta sākumā.

Komentāri 4

Viedoklis

Visas ielas, kur atrodas kādas nozīmīgu un svarīgu personu mājas, vajadzētu pārveidot par vienvirziena ielām. Varbūt var arī pārdēvēt šo personu vārdā. Ko teiksiet par šādu priekšlikumu? ;) Laikam būs jāuzraksta iesniegums "Spodrai".

pirms gada, 2020.02.27 17:22

vellavarti

Tur jau ķēniņi arājs ar teteri.Ielu varētu nosaukt par tetarāju ielu.

pirms gada, 2020.02.27 19:49

Čiekurs Egle

Par kādu satiksmes drošību iet runa??? Vai par tādu pat kā Merķeļa ielā? Cik tad to negadījumu pēdējo gadu laikā ir bijis konkrētajā posmā? Viena cilvēka iesniegums un doma, bet miesta ķēniņi tik laiza rociņas.

pirms gada, 2020.02.27 20:49

kurkulis13

Tas viss tāpēc, ka ķēniņš pie savas mājas uz ielas saliek mašīnas tā, ka garām tikt ir grūti, un tas viss notiek nepārredzamā līkumā..Domniekiem laikam iedzīvotāju sūdzības apnikušas bet negribas arī savējo aiztikt. Rezultāts redzams. lai kēniņa ciemiņi viesnīcā tiktu netraucēti, tad uz 4plus būvēs jaunu ceļu no Tālavas ielas uz 4plus. Kam tā zeme pieder tas nav zināms. Un būvēs par pašvaldibas naudu, sākumam tāds nieks tikai 1.1 M, bet gan jau vēl vajadzēs, kā jau pi mums pieņemts. Domē ar katru gadu apetīte aug, laikam jūt galu, jāgrābj pēdējais ko vēl var

pirms gada, 2020.02.28 08:21

Vietējās ziņas