Augusts sociālās aprūpes centrā ,,Alūksne’’ 4

30. augustā centrā svinēja ikmēneša jubilāru balli. Šajā mēnesī bija septiņi gaviļnieki. Valentīns Hodovs(75), Valentīna Ločmele(78), Jekaterina Ņikiforova(91), Gunārs Vējiņš( 79), Valerians Pujats(80),Anita Bruzinska(74), Vija Opse(84). Slimības un vecuma nespēka pēc pie jubilāru galda godināja tikai Gunāru Vējiņu. Par saviesīgo daļu rūpējās Ilze Briediņa, centra darbiniece Ilzīte Boroduška, par galda un zāles noformējumu paldies čaklajām virtuves saimniecēm Marutai Apraksinai un Anita Korņeja , kā arī sociālajām aprūpētājām Agrai Andersonei un Inārai Čerbikovai. Par jautrību jāpateicas sociālajai aprūpētājai Ainai Vinogradovai un darbiniecei Ilzītei Boroduškai viņas uzveda pašu sacerētu skeču ,,Svētdienas rītā’’. Jubilāru un klātesošos sveica centra direktore Rasma Muceniece. Pārējie jubilāri tika sveikti istabā šo pienākumu izpildīja Agra Andersone un Ilzīte Boroduška.

Augustā mūsu aprūpes centru apmeklēja kolēģi no Sedas pansionāta. Viņus sagaidīja un iepazīstināja ar ikdienas pienākumiem vecākā medicīnas māsa tobrīd arī direktores p.i. Maija Kļaviņa. Ciemiņi ar interesi apskatījās mūsu telpas, sevišķi rehabilitācijas kabinetu, lielu interesi izrādīja par ēdināšanu. Tur izsmeļošas atbildes sniedza virtuves vadītāja Baiba Meistere.

Augusta nogalē grupa iemītnieku apmeklēja arī dzīvnieku patversmi ,,Astes un ūsas’’, šo ekskursiju noorganizēja sociālā aprūpētāja A. Andersone.

Pie viena sveicieni visiem uzsākot lielu darba cēlienu- Jauno mācību gadu.

Komentāri 4

vai tad

Anita Bruzinska ir ari pansionata pavare vai iemitniece?

pirms 4 gadiem, 2016.08.31 12:12

okk

Kāds kontrasts starp 2. un 5. bildi!Vai tad personāls un viesi svinēja atsevišķi no klientiem?Priekš kam vispār tādas bildes likt,skumji.

pirms 4 gadiem, 2016.09.08 13:05

Velga

Kontrasts ir visa nabaga pensionāru dzīve pansionātā, kur viņi spiesti dzīvot kā nekam nevajadzīgi ļautiņi. Ja tādi apstākļi būtu cietumā, cietumnieki jau sen no Eiropas būtu izspieduši milzīgas kompensācijas par necilvēcīgiem apstākļiem.

pirms 4 gadiem, 2016.09.19 16:51

santa.sanpaulija

Kādu tad tu kontrastu redzi starp 2.un 5.bildi? Vecīšiem galds saklāts rūpīgi un ne par matu nabagāk kā 5.bildē. Ja būtu izlasījis ne tikai virsrakstu, tad zinātu, ka abas bildes ir no dažādiem pasākumiem. Otrajā gadījumā, kā sapratu, pansionātā pie darbinieku kolektīva viesojas kolēģi no Sedas, nevis vienā reizē divi atšķirīgi galdi
Apriet jau vieglāk nekā rūpēties par veciem cilvēkiem.

pirms 3 gadiem, 2017.06.28 18:30

Senioriem