Martu SAC „Alūksne’’ noslēdz ar jubilāru balli

Pirmo pavasari mēnesi sociālās aprūpes centrs „Alūksne’’ 28. martā noslēdz ar tradicionālo jubilāru balli.

Astoņi iemītnieki dzimuši martā. Pirmā mēnesi iešūpoja Valentīna Korne(75). Viņai sekoja Maija Grūbe(74), Dzintars Vinogradovs (74)Dzintra Krišjāne(78) Aule Skaidrīte(88), Līvija Pugače(78), pirmo reizi pie mums Terēzija Ģēģere(88), loku noslēdza Skaidrīte Briede(88).

Svētku noskaņojumā, kuru papildināja īpaši dekorētais galds ar vāzītēs saliktiem pūpoliem, jubilāru galdam bija uzklāts balts galdauts, kas radīja īpašu gaisotni. Fonā skanēja mūzika, kamēr jubilāri un viņu viesi no iemītnieku vidus apsēdās savās vietās.

Pie jubilāru galda sēdēja Skaidrīte Aule, Valentīna Korne, Dzintra Krišjāne un Terēzija Ģēģere.

Pirmo reizi kā direktora pienākuma izpildītāja ballē piedalījās un jubilārus sirsnīgi sveica Baiba Meistere. Gaviļnieku balli atklāja centra sociālā aprūpētāja Agra Andersone. Par muzikālo pusi kā parasti parūpējās Ilze Briediņa, viņai šoreiz ar akordeonu piebiedrojās centra pārvaldnieks Aivars Tarass.

Katram tika nodziedāta izvēlētā dziesma, bet Terēzijai bija īpaša vēlēšanās dzirdēt E. Melanholisko valsi – to arī izjusti nospēlēja Ilze ar Aivaru.

Jauninājums bija tas, ka katrs gaviļnieks klātesošajiem pastāstīja par sevi. Protams, ka neizpalika bez jokiem, Agra iesāka ar pašu rakstīto humoresku „Īsais kurss ekonomikā’’, tad sekoja pašu gaviļnieku stāstītās anekdotes. Kad bija baudīta pašu ceptā kūka un iemalkota kafija sekoja danči. Valdīja prieks par sauli un gaidāmajām Lieldienām.

Paldies visiem, kuri atbalstīja šo pasākumu, lai tas noritētu Baibas vārdiem runājot, ģimeniskā garā.

Priecīgas Lieldienas!

Senioriem