Sociālās aprūpes centrā „Alūksne’’ spēlē sporta spēles, svin jubilejas un apzaļumo apkārtni

Aprīlis sociālās aprūpes centrā „Alūksne’’ pēc Lieldienām iesākās ar sporta spēlēm centra zālē, kuras noorganizēja Alūksnes novada Alūksnes vidusskolas šefu klase kopā ar savu audzinātāju Līgu Krūmiņu. Vēl neiztrūkstoša bija ikmēneša jubilāru balle 24 .aprīlī -ar sveikšanu, dziesmām, pašmāju skeču ,,Kungs un kučieris’’.

Aprīlī desmit jubilāri. Gaviļnieku loku iesāka Marija Smirnova, kurai 2. aprīlī palika 80! Īpaši skaistu jubileju- 90 gadus nosvinēja Elta Meļņa. Viņa ir mēneša vecākā jubilāre. Jaunākais ir Anatolijs Ušakovs-(53), Pie mums pirmo reizi pie gaviļnieku galda- sakritības pēc tieši savā dzimšanas dienā sēdēja Antoņina Samarina(83), Anatolijam Arhopovam(75), Venerandai Tomai(73), Jānim Sinātam( 73), Ivaram Skaliņam(77) 26. aprīlī divas jubilāres- Inta Briediņa(83) un Dzintra Skudra(72) Četri no nosauktajiem- Marija Smirnova, Anatolijs Arhipovs, Veneranda Toma un Antoņina Samarina sēdēja pie goda vietā. Piebilstams, ka viesu pulku kuplināja arī mūsu jaunā iemītniece Maiga Upmane.

Pasākumu vadīja centra sociālā aprūpētāja Agra Andersone. Centra direktora vietas izpildītāja Baiba Meistere katru jubilāru apsveica ar mīļu vārdu, ziediem un šokolādi. Par muzikālo pusi jāpateicas Ilzei Briediņai un mūsu pārvaldniekam Aivaram Tarasam. Skeču spēlēja Agra( kungs), Ilzīte Boroduška( kučieris).

Vēl šajā mēnesī pēc Baibas ierosinājuma tika iestādītas divdesmit piecas tūjas, kas ar laiku lieliski iekļausies apkārtējā ainavā. Tā kopīgiem spēkiem soli pa solim ejam pretī Latvijas simtgadei.

Paldies visiem, arī centra medicīnas darbiniekiem, kuri ikdienā rūpējās par iemītnieku veselību, lai iespēju robežās viņi piedalītos centra rīkotajos pasākumos.

Senioriem