Šķiro atkritumus un atpūties viesu namā! 3

Latvijas Zaļais punkts  sadarbojoties ar videi draudzīgo viesu namu „Siroko” ir sarūpējis akcijas „Šķirošanas maratons” dalībniekiem īpašu dāvanu – visi jūlija izložu uzvarētāji saņems iespēju vienu nakti bez maksas pavadīt viesu namā.

Dalībnieki, kas būs piedalījušies akcijā – uz šķirošanas konteineriem vai šķirošanas laukumiem nogādājuši plastmasas dzērienu pudeles, stikla taru vai nolietotās elektropreces – un kļuvuši par izlozes uzvarētājiem, varēs atpūsties Garciema jūrmalā mājīgajā un zaļajā viesu namā „Siroko”.

Latvijas Zaļā punkta šķirošanas maratona uzvarētāji arī atpūtas brīdī varēs dzīvot saskaņā ar dabu – viesu namā ir ievietoti šķirošanas konteineri plastmasai, stiklam un papīriem. Kā paskaidrota viesu nama vadītāja Ilze Sīle: „Viss iepakojums, kas rodas viesu namā – plastmasas dzērienu pudeles, stikla pudeles un burkas, kartona kastes - tiek rūpīgi sašķirots un nogādāts uz pārstrādi. Arī mūsu viesi ir aicināti izmantot šķirošanas konteinerus”.

Zaļā punkta „Šķirošanas maratons” norisinās visas vasaras garumā 12 Latvijas pilsētās. Iedzīvotāji ir aicināti šķirot plastmasas dzērienu pudeles, stikla taru un nolietotās elektropreces. Aizpildot īpašu akcijas kuponu vai ieliekot plastmasas pudelē zīmīti ar savu kontaktinformāciju, iedzīvotāji var piedalīties izlozē, kur balvā ir 30 latu dāvanu kartes.

Komentāri 3

Alūksnē ir vairākas vietas, kurās atrodas konteineri šķirotajiem atkritumiem. Tajos savus sašķirotos atkritumus drīkst mest ikviens.

pirms 10 gadiem, 2010.07.23 21:47

Voldis

Saprotu, ka atkritumi jāšķiro. Taču man rodas jautājums par tā visa jēgu, ja es redzu, ka sašķirotos atkritumus atkritumu vācēji sagāž kopā ar nešķirotajiem atkritumiem. Rodas jautājums, kada nozīme man tos atkritumus šķirot?

pirms 10 gadiem, 2010.07.21 17:37

Vietējās ziņas