12.klases Žetonu vakars

Žetonu vakars "Mans laiks krāsainā svītru kodā" notika 2.martā Alūksnes novada vidusskolas aktu zālē.
Nemitīgi visapkārt veidojas dažādi kodi. Tiek uzskatīts, ka dzimšanas dati ir cilvēka enerģētikas kods, likteņa kods ir ierakstīts katra vārdā. Ik mirkli mēs, lietojot mobilās ierīces, norēķinu kartes, domājam par attiecīgiem kodiem… Arī eksāmenos mums katram ir savs kods. Tā svītra pie svītras veido nebeidzamu krāsainu svītru kodu, kas simbolizē, atsauc atmiņās, ieraksta vēsturē mūs, mūsu paveiktos un nepaveiktos darbus.
Šis vakars bija ļoti nozīmīgs mūsu skolas dzīvē. Ikviens no mums bija nedaudz uztraucies, bet tajā pašā laikā bijām ļoti priecīgi. Lai arī šis laiks bija dažādu emociju pārpilns, tomēr mēs, apvienojoties visam klases kolektīvam, radījām savas klases priekšnesumu, lai iepriecinātu vecākus, draugus un skolotājus, lai pašiem būtu neaizmirstams notikums. Mēs sagatavojām skaistas dejas, dažus smieklīgus video, veidojām prezentācijas par nozīmīgākajiem notikumiem dzīvē, izdevām avīzīti, bet noslēgumā dziedājām dziesmu, kas lika mums aizdomāties par divpadsmit skolā pavadītajiem gadiem. Šajā vakarā mēs bijām saliedēti un jutāmies ļoti emocionāli, jo tas bija mūsu pēdējais nopietnais pasākums, kur mēs gatavojām priekšnesumus. Mēs, divpadsmitie, katrs saņēmām savu žetonu, ko mums pasniedza klases audzinātāja Ilze Līviņa. Izvēlējāmies rūnas - katrs savu spēka zīmi, ko var nēsāt gan piestiprinātu pie apģērba, gan ķēdītē kā piekariņu atslēgām vai makam. Rūnas ir sensena piktogrammu sistēma un sākotnējās aktivitātes glabātava dabā, mūsos pašos. Kad tās atver un aktivizē, sākas kustība. Tā ir kosmiska valoda, kas palīdz īstenot saskarsmi visos esības laukos.
Šis brīdis bija ļoti aizkustinošs! Mēs visi ļoti centāmies vakaru padarīt īpašu, jo mums bija svarīgi, lai katram no klātesošajiem būtu pozitīvs noskaņojums un paliktu neaizmirstamas atmiņas.

Skola Kanaviņu kalnā