Radošās fantāzijas jeb Neparastie Ziemassvētki

Alūksnes novada vidusskolā 21.decembrī notika fantastisks pasākums, kuru bija sagatavojuši visaktīvākie skolas skolēni, skolēnu pašpārvaldes dalībnieki: Aleksandrs Mellītis, Kristīne Akimočeva, Linda Priede, Viktorija Āboltiņa, Ance Katrīne Āboliņa, Lonija Kalniņa, Emīlija Dzelzskalēja-Kalēja, Aivija Mika, Elvis Kārkliņš, Everts Dzelzskalējs- Kalējs. Šo neparasto pasākumu vadīja skolēnu pašpārvaldes dalībnieki Elvis Kārkliņš un Lonija Kalniņa.
Katrai klasei bija jāsagatavo priekšnesums par kādu no tēmām, kura iepriekš tika izlozēta. Katra klase sagatavoja sava veida radošu priekšnesumu. Skolēni bija ļoti centušies, lai visiem patiktu, kā arī lai varētu no sirds izsmieties. Mūs priecēja citplanētieši, lāču ģimene, lauvu ģimene, Simpsonu ģimene. Redzējām, kāda svētku gaisotne ir frizētavā, akmens laikmetā, pat bišu stropā un nākotnē! Visur rosība!
Paldies visiem, jo katrs ir ieguldījis spēkus, radošo pieeju, veltījis laiku, lai priecētu skolasbiedrus, skolotājus, vecākus un vienkārši draugus. Vislielākais paldies mūsu skolas direktorei Ilzei Līviņai, kura atbalstīja šī pasākuma tapšanu un mūs pašus, lai viss izdotos. Šis vakars bija patiešām neaizmirstams!

Skola Kanaviņu kalnā