Sniegs netraucē Gulbenes-Alūksnes bānīša kustību 1

Dziļais sniegs Vidzemē līdz šim nav traucējis Gulbenes-Alūksnes bānīša kustību. Vien šogad biežāk kā citos gados jāizmanto sniega tīrītājs, aģentūra LETA uzzināja uzņēmumā.

Sniega tīrītājs ceļā devies arī šajā rītā, lai attīrītu aizputinātos sliežu ceļus un sagatavotu tos dienas reisam, kas no Gulbenes stacijas aties plkst.13.

Kā novērojuši SIA "Gulbenes-Alūksnes bānītis" darbinieki, Alūksnes novadā sniega sega ir biezāka nekā Gulbenes novadā, taču maršrutos liela kavēšanās sniega dēļ nav bijusi.

Uzņēmuma īpašumā ir viens sniega tīrītājs, kas 1923.gadā būvēts Liepājā. Pašlaik tas tiek nodarbināts katru dienu.

Šodien ir otrā diena, kopš ieviestas izmaiņas bānīša kustības sarakstā. Kā pastāstīja uzņēmumā, ir cilvēki, kuriem ir pretenzijas, ka rīta reisi no Gulbenes un Alūksnes ir atcelti, bet statistika liecinot, ka no rīta braucēju ir mazāk nekā dienas reisā.

LETA jau ziņoja, ka līdz ar izmaiņām valsts pasūtījumā un pasažieru plūsmā no 1.februāra izmaiņas ieviestas arī Gulbenes-Alūksnes bānīša kustības sarakstā - samazināts reisu skaits.

Saskaņā ar izmaiņām valsts pasūtījumā pieņemts lēmums dzelzceļa posmā Gulbene-Alūksne samazināt reisu skaitu līdz diviem vilcienu pāriem dienā līdzšinējo trīs vietā.

Lai ar pieejamo finansējumu kompānija SIA "Gulbenes-Alūksnes bānītis" spētu nodrošināt drošus un uzticamus pārvadājumus, no 1.februāra tiek atcelts vilciens Nr.692 un Nr.691 - plkst.6 no Gulbenes un plkst.7.50 no Alūksnes.

Komentāri 1

Vietējās ziņas