Šodien Alūksnes vidusskolas apmeklē pretcilvēktirdzniecības treileris

Šodien, 14. maijā, no pulksten 10:10 līdz 11:5, E.Glika Alūksnes valsts ģimnāzijā un no pulksten 12:20 līdz 15:00 Alūksnes novada vidusskolā notiks biedrības "Patvērums "Drošā māja" speciālistu un brīvprātīgo organizēta vieslekcija skolēniem un pedagogiem par cilvēktirdzniecības problemātiku. Par to informē „Drošās mājas” konsultante un praktiķe sabiedrisko attiecību jautājumos Rasa Saliņa.

Viņa stāsta, ka paralēli izglītošanas procesam, ikviens interesents varēs iepazīties arī ar biedrības Informatīvajā treilerī izvietoto ekspozīciju, kas atspoguļo, kādos apstākļos ir spiesti dzīvot cilvēku tirdzniecības upuri. Jauniešiem būs iespēja iepazīties ar vizuālo informāciju, lai radītu priekšstatu, lai radītu priekšstatu par problemātikas mērogu.

Laika posmā no 9. aprīļa līdz jūnijam „Patvērums „Drošā māja”” speciālisti un brīvprātīgie kopumā plāno izglītot vairāk kā 1000 skolēnus un  jauniešus, kā arī 150 pedagogus vismaz 20 Latvijas skolās un novados, kuros iepriekš tikuši identificēti cilvēktirdzniecības upuri.

Vietējās ziņas