Šonedēļ plāno asfaltēt Pils ielu 4

Jūnijā turpinās Pils ielas rekonstrukcija. Šonedēļ pilnsabiedrība „CEKA M” plāno asfaltēt ielas segumu, līdz ar to autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem. Par to informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Speciāliste stāsta, ka plānots, ka, ja laika apstākļi atļaus, nedēļas pirmajā pusē (šodien, rīt) dienas laikā tiks ieklāta asfaltseguma pamatkārta posmā no Torņa ielas līdz Pleskavas ielai. Darbi šai posmā ritēs pārmaiņus vienā un otrā joslā, līdz ar to satiksme tiks regulēta ar luksofora palīdzību.

E.Aploka norāda, ka savukārt nedēļas otrajā pusē, ceturtdien vai piektdien, dienā asfaltēs ielas virskārtu no Ojāra Vācieša ielas līdz Latgales ielai. Šis posms autovadītājiem būs slēgts.

"Lūdzam iedzīvotājus, uzņēmējus un autovadītājus izturēties ar izpratni tad, kad konkrētajos posmos būs satiksmes ierobežojumi!" aicina sabiedisko attiecību speciāliste.

Komentāri 4

xxx

plānot jau var, tik ja strādnieki turpinās strādāt kā līdz šim nekā nebūs.....

pirms 7 gadiem, 2014.06.04 08:11

4878

Tad ieiet finiša taisnē tad vēl tikai plāno asfaltēt. Varbūt tiekat skaidrībā ar to visu

pirms 7 gadiem, 2014.06.04 09:49

Aija Pīgozne

Vai Alūksnes ielu rekonstrukcijas plānos ietilpst lietus ūdeņu notekrestīšu iemontēšana braucamajā ielas daļā? Vai arī dzīvosiet kā Venēcijā kaut bijušas tikai lietavas? Vai Alūksnes braucamā ielas daļa būs pilna ar kanalizācijas aku vākiem, kā tas ir Liepājā un citur Latvijā? Kanalizācijas aku vākus drīkst novirzīt uz malu, prom no braucamās ielas daļas.

pirms 7 gadiem, 2014.06.04 09:54

Vietējās ziņas