'"Sprīdītis" un "Granitex" - starp Vidzemes veiksmes stāstiem 3

Vidzemes plānošanas reģions jau trešo gadu vasaras nogalē organizē Vidzemnieku dārza svētkus. Dārza svētku laikā tiek godināti cilvēki, kuri ar savu entuziasmu un darba mīlestību īsteno labas lietas Vidzemē – tie ir mūsu Vidzemes Veiksmes stāsti. Par to informē ES struktūrfondu informācijas centra speciāliste Maija Rieksta.

Viņa stāsta, ka tie ir stāsti par drosmīgiem uzņēmējiem, tūrisma entuziastiem un sociāli aktīviem iedzīvotājiem, kas ar savu piemēru rāda, ka dzīvojot šeit, Vidzemē, iespēju ir daudz.

"Lai par šiem cilvēkiem uzzinātu aizvien vairāk cilvēku, Vidzemes plānošanas reģions ir aizsācis tradīciju, ik gadu, augusta izskaņā, pulcēt veiksmes stāstu varoņus, lai pateiktu paldies par paveikto. Šogad Vidzemnieku dārza svētki norisinājās 27. augustā mednieku apmācības un atpūtas bāzē “Mārkulīči”, Straupes pagastā, Pārgaujas novadā," stāsta M.Rieksta.

Dārza svētkos, klātesot iepriekšējo gadu dalībniekiem un pašvaldību pārstāvjiem, sumināja uzņēmīgos vidzemniekus. Šogad starp veiksmes stāstiem ir arī SIA "Granitex" no Apes novada un un Alūksnes pirmsskolas izglītības iestādi "Sprīdītis"un daudzi citi.

"Šajos trīs gados apkopoti vairāk nekā simts stāsti no visiem Vidzemes novadiem, starp kuriem atrodami amatnieki, uzņēmēji, kultūras darbinieki, tūrisma objekti, pasākumi, pilsētas, kultūras un atpūtas iestādes un līdzīgi. Stāsti ir visdažādākie un tie visi drīzumā būs pieejami Vidzemes veiksmes stāstu mājaslapā www.vidzemesstasti.lv.


Komentāri 3

sviests

Visa Latvija ir viens liels "veiksmes stāsts"! Pusmiljons lettiņu vergo ārzemēs....

pirms 6 gadiem, 2014.09.01 11:52

Vietējās ziņas