Stāvlaukumu pabeigs līdz svētkiem

Malienas pagastā pie pašvaldības ēkas tiek labiekārtots automašīnu stāvlaukums. Tajā SIA “Alūksnes bruģakmens” strādnieki ieklāj betona bruģi.

”Iepirkuma konkursā pieteicās četri pretendenti, tomēr izdevīgākais bija “Alūksnes bruģakmens” piedāvājums. Tika piedāvāts arī asfaltbetona segums, taču abiem seguma veidiem ir tāda pati cena. Bruģakmeni ir vieglāk labot un arī nomainīt atsevišķas vietas, ja rodas tāda vajadzība. Nav jāmaina visa laukuma apmēram 300 kvadrātmetru platība,” stāsta pagasta padomes priekšsēdētāja Janīna Čugunova.

Līdz šim laukums bija bez jebkāda cieta seguma. Tas tiks apzaļumots un ierīkots apgaismojums saskaņā ar SIA “MCD” izstrādāto tehnisko projektu. Arī šos darbus veiks SIA “Alūksnes bruģakmens”, jo visiem labiekārtošanas darbiem bija kopējs iepirkums. Kopējā līgumcena ir 7805,11 lati bez pievienotās vērtības nodokļa. Paredzams, ka līdz Latvijas 90.dzimšanas dienai – 18.novembrim viss būs pabeigts. J.Čugunova norāda, ka uz svētku sarīkojumu tautas namā varēs doties pa jauno bruģakmens laukumu.

Vietējās ziņas