Strautiņu pamatskola – „Labākā CSDD satiksmes drošības skola – 2014” 2

Apkopoti CSDD ikgadējā ceļu satiksmes drošības konkursa „Labākā CSDD satiksmes drošības skola – 2014” rezultāti: 1.vietā – Strautiņu pamatskola (217,25 punkti), 2.vietā – Kusas pamatskola (215,31 punkts), 3.vietā – Rucavas pamatskola (180,36 punkti). Par to informē VAS „Ceļu satiksmes drošības direkcija”  sabiedrisko attiecību daļas speciāliste Agnese Korbe.

"2014.gadā līderos izvirzījušās skolas, kuru skolēni jau vairākus gadus sevi apliecina kā aktīvus ceļu satiksmes noteikumu pārzinātājus un CSDD sacensību dalībniekus. Kopumā 2014.gada sezonā vismaz vienās no CSDD sacensībām piedalījās komandas no 226 izglītības iestādēm, iepriekšējā gadā – no 195 izglītības iestādēm," stāsta A.Korbe.

„Labākās CSDD satiksmes drošības skolas” rezultātus veido divu CSDD sacensību bērniem un jauniešiem – „Jauno satiksmes dalībnieku forums” (4.-6.klašu skolēniem) un „Gribu būt mobils!” (6.-8.klašu skolēniem) rezultāti.

"Saskaņā ar konkursa nolikumu tika ņemti vērā skolēnu sasniegumi, arī kvalitatīvie rezultāti, kā arī – skolu iesaiste un aktivitāte, arī kvantitatīvie rezultāti. Lai abi projekti pēc iegūstamajiem punktiem būtu līdzvērtīgi, sacensību „Jauno satiksmes dalībnieku forums” rezultāti tika izlīdzināti ar konkursa „Gribu būt mobils!” maksimālo vērtējumu," skaidro speciāliste.

Skolotājiem, kuri palīdzējuši saviem audzēkņiem sagatavoties un ar panākumiem startēt abos CSDD satiksmes drošības konkursos, no 18 „Labākajām CSDD satiksmes drošības skolām” martā būs iespēja doties pieredzes apmaiņas braucienā uz Zinātnes un tehnikas parku „Experiment” Gdaņskā, Polijā.

Ar speciālbalvu ir uzteikta Ādažu vidusskola, kuru 2014.gada CSDD satiksmes drošības konkursos pārstāvēja 75 komandas (citas skolas: no trim līdz 35 komandām), kā arī šajā skolā jau vairākus gadus visiem sesto klašu skolēniem projektu nedēļā sadarbībā ar CSDD nodrošina iespējas kārtot velosipēda vadītāja eksāmenu, iepriekš nodrošinot satiksmes noteikumu apguvi.


Komentāri 2

Emma

Malači,jūs jau kuro gadu nepieviļat!Tā turēt!

pirms 6 gadiem, 2015.02.27 18:37

Vietējās ziņas