Sūdzas par spēļu zāles apmeklētāju uzvedību 6

Alūksnes novada domes tautsaimniecības komitejas sēdē deputāti izskatīja divu iedzīvotāju iesniegumus par spēļu zāles "Klondaika" darbību Alūksnē. Tajos pausta neapmierinātība ar spēļu zāles apmeklētāju skaļo uzvedību nakts stundās.

Pašvaldības jurists Artūrs Upīts norāda: parasti, kad Valsts policijas vai Pašvaldības policijas darbinieki pēc izsaukuma aizbrauc uz šo vietu, spēļu zāles telpās viss ir kārtībā.

"Nekārtības notiek uz ielas, kas vairs neesot "Klondaikas" darbinieku kompetencē - "vākt" dzērājus un trokšņotājus. Pašvaldības policistiem nav tik daudz darbinieku, lai nodrošinātu 24 stundu darbu diennaktī. Valsts policija aizbraucot izsaka aizrādījumus, bet klāt neviens nevar nemitīgi stāvēt," saka A.Upīts.

Deputāts Laimonis Sīpols atgādināja novada domes deputātu vēlmi par Alūksnes pilsētas centra "attīrīšanu" no spēļu zālēm, par ko pērn gada nogalē jau plaši diskutēja. Toreiz gan domes lēmums par to netika pieņemts, uzsverot, ka pie jautājuma izskatīšanas atgriezīsies. L.Sīpols arī atgādināja, ka savulaik Pašvaldības policijai tika iegādātas videonovērošanas kameras par vairākiem tūkstošiem latu, ko tā arī darbā neizmanto.

"Valsts policija tikai atrunājas ar nevarēšanu neko darīt lietas labā, lai šo problēmu atrisinātu," domā L.Sīpols.

Domes priekšsēdētāja vietnieks Dzintars Adlers piebilda: "Nav kārtības, jo no policistiem nebaidās, visi ir savējie - tur tā problēma." Viņš rosināja uz domes sēdi gatavot lēmuma projektu par to, ka Alūksnes pašvaldība aizliedz pilsētas centrā spēļu zāļu darbību, bet Valsts policijai nosūtīt aicinājumu ieviest kārtību, Pašvaldības policijai - reidos pārbaudīt biežāk arī šo vietu.

Komentāri 6

Pričom tur Dziedošās ģimenes! Kurš tādu bezsakaru uzrakstīja?! Tie bāri sen jau bija jāaistaisa pilsētā, tur staigā dzērāji, kas sevi par baigajiem bandītiem uzskata, pat dienā dažreiz tur nav varēts normāli garām noiet, mani invalīdu pa trotuāru nelaiž paiet, smējās un rādīja ar pirkstu!!!

pirms 10 gadiem, 2010.09.18 18:46

10

pareiz 8, velli tādi, tā sērga atkāl ir sākusies ka svētdienas vakarā nevaru gulēt normāli, klausās to gimeņu LNTsviestaino šovu un neliek man mieru - uzmācās man ar savu muzikālo gaumi un trokšņo pēc 23.00, ytas i āpāc kāds es no rīta izskatos kad eju uz darbu negulējis, jo visu nakti dziedoš oģimeņu atbalstītāji piedrazo manu naktsmiera telpu ar trokšņiem.
PS
Bērnudārzu takš ugunīgie ti kun tā neļauj tanīs telpās darbināt, man priekšlikums pēcāk īpašniekam ēkas atvērt tur bordeli, tad tas varētu jau veidoties par pilsētas centra izklaides parku, tūristi brauktu bariem un tad apčurātos stūrus varētu norakstīt uz ārzemniekiem, pēc Rīgas piemēra mēs jau redzam cika nu šie lieli čurātāji :D

pirms 10 gadiem, 2010.08.24 13:53

8

Man arī traucē, ka kaimiņi uz pilnu klapi darbinot TV skatās/klausās dziedošo ģimeņu šlāgeršovu. Jāsauc policija, nu nav tā mietpilsoniskā nekaunība izturama vairs...

:D

pirms 10 gadiem, 2010.08.24 10:33

piekrītu, ka situācija briesmīga, logus nevar turēt naktīs vaļā, jo troksnis liels,nepārtraukti bļauj, kliedz, no rītiem ejot uz darbu apkārtne ir piedrazota, pudeles, un cita draza pārmesta par bērnudārza žogu. Vai tiešām visas atbildīgās iestādes ir tik bezspēcīgas?

pirms 10 gadiem, 2010.08.23 15:40

centrs

No rītiem garām ejot no KLONDAIKAS mājas nāk nepatīkama smaka (urīna ),šad un tad ir arī pievemts uz ielas ,kā arī ir asins peļķītes. No rītiem bērniem ir jāiet uz bērnudārzu-tieši pretim KLONDAIKAI.Seciniet paši,vai TĀ atrodas īstajā vietā.

pirms 10 gadiem, 2010.08.23 15:22

es

Tas ir .ārprats,kas notiek pie Klondaikas naktī.Zvaniju policijai un saņēmu atbildi,ka vini neko nevar izdarit,ka tikai iedzivotaji paši var šo problēmu atrisināt.Kā-varbūt iet kauties?Domāju ,ka policijai naktis vairākas reizes jāpiebrauc un jāpaskatās kas notiek.Zāles pārzine skaidroja,ka ar policiju ir noslēgts l'īgums.

pirms 10 gadiem, 2010.08.23 15:01

Vietējās ziņas