Suns sakož zēnu 5

Suņu saimnieki bezatbildīgi izturas pret savu dzīvnieku pieskatīšanu
Alūksnē sestdienas rītā 1999.gadā dzimušam zēnam uzbrucis suns, iekožot kājā. Zēns nogādāts Alūksnes slimnīcā, kur gūto traumu ārstēja vairākas dienas. Tā kā Alūksnes novadā vairs nav klaiņojošo suņu un kaķu patversmes, arī suņu īpašnieki daudz bezatbildīgāk izturas pret savu četrkājaino draugu pieskatīšanu.

Cietušā zēna mamma Ilona stāsta - puikam kājās bija tikai šorti un apavi, tādēļ suņa kodums kailajā un neaizsargātajā kājā ir dziļš.

"Suns bija liels, dusmīgs, labi kopts, ap kaklu bija siksna, melns ar brūnu pavēderi. Diemžēl sugu es nezinu - manuprāt, tas ir vācu aitu suņa un vēl kādas sugas krustojums. Tas noteikti nav bezsaimnieka suns, bet klaiņo viņš šajā apkārtnē ne pirmo reizi - gandrīz katru dienu, arī vakaros. Tiesa, kopš sestdienas šis suns gan nav manīts klaiņojam. Gar mūsu māju regulāri klaiņo arī citi suņi - arī ar siksniņām ap kaklu, labi kopti," stāsta alūksniete.

Viņa vērtē, ka suņu un kaķu patversme būtu risinājums, jo tad saimnieki tik brīvi nelaistu savus suņus skraidīt, jo zinātu, ka tos var notvert kā klaiņojošus un pēc tam būtu jāmaksā sods.

"Tagad patversmes nav un katrs dara, kā grib," asarām acīs nosaka sieviete.

(Vairāk lasiet 16.jūnija "Alūksnes Ziņās")

Komentāri 5

jūs taču redzat

kuriem debīļiem ir cīnās suņi.
nevienam nav iebildumu, pret kulturālu istabas rotaļu sunīti. attārpotu.Suņa lielums iun niknums tieši proporcionals saimnieka stulbumam.

pirms 10 gadiem, 2010.06.23 10:46

???

Pa Torņa ielu arī skraida divi lieli suņi un jau vairākas reizes uzbrukuši cilvēkiem

pirms 10 gadiem, 2010.06.16 20:48

Peteris

un pat ja bija, kāda atskiriba???? vienalga mediķiem tas ir jādara, ne jau vecākiem...
arī šodien braucot pa Pils ielu, redzēju kā viens paliels gaišs suns skrēja pilsētas virzienā...

pirms 10 gadiem, 2010.06.16 13:30

patiesībā

bērna vecāki bija tādā alkohola reibumā. ka nebija spējīgi zēnam sniegt pirmo palīdzību.

pirms 10 gadiem, 2010.06.16 11:57

Juris

Tas jau bija gaidams. Driz bus gads ka likvideta dzivnieku patversme bet deputati tik gudri spriedele... Adlers solija atrisinat šo jautajumu.Tapat solija kardinali izmainit,, Simones,, darbibu. Kas tad ir mainijies par šiem četriem menešiem? Pilnigi pareizi- nekas...Tika nomainits viens ieliktenis pret otru-vai bus kads rezultats? Toties par šo laiku daži deputati palielinaja sev algas, iebrauca auzas ar muzikas skolas revolucionarajam izmaiņam,dažiem algas samazinaja. Parstradajušies...?! Skaidri redzams ka Adlers nevelk šini amata. Ar solijumiem,ziedu pasniegšanu pasakumos un ar pirmklasnieka smaidu ir par maz... Kad bus rezultats? Cik ilgi klaiņojoši suņi un kaķi dauzisies Aluksnes centra? Kas vel tiks sakosts un saskrapets? Adleram butu jasedz izdevumi sakosta berna vecakiem jo viņš ir atbildigs par šo bezdarbibu.

pirms 10 gadiem, 2010.06.16 11:36

Vietējās ziņas