Svin 14.gadadienu 1

Pirmdien, 19.jūlijā, savu 14. pastāvēšanas gadadienu svinēja Latvijas Multiplās sklerozes asociācijas Alūksnes nodaļa. Tieši 1996.gada jūlijā, klātesot pieciem jaunās nodaļas biedriem, tika pieņemts lēmums par Alūksnes nodaļas dibināšanu.

Gadiem ejot, biedru skaits audzis, un šobrīd tie ir 15 dalībnieki, taču jubilejas dienā Alūksnes nodaļas rindās tika uzņemti 3 jauni biedri. Multiplās sklerozes asociācijas Alūksnes nodaļas priekšsēdētāja Ināra Priede stāsta, ka ikkatrs biedru sanākšanas brīdis ir skaists. Tad var dalīties sāpē, parunāt par priekiem un bēdām, kopā priecāties un smiet. Arī šoreiz zālē ne mirkli nevaldīja klusums un tika runāts, kā kuram veicies, kādi darbi sadarīti un kā jūtas.

Ikviens, kas saskāries ar nodaļas vadību, Ināru Priedi un Annu Fursenko, var teikt, ka šo sieviešu dzīvesprieks, nenogurstošā darbošanās, optimisms ir apbrīnas vērts. Alūksnes novada Sociālā dienesta vadītāja Regīna Kalniņa atklāja, ka ikreiz pēc sarunām viņai ir sajūta, ka visas problēmas ir pagaisušas. “Apbrīnojams ir viņu optimisms. Man ir prieks, ka tik veiksmīgi sadarbojamies,” teica R.Kalniņa. Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Aivars Fomins vēlēja nepazaudēt skaisto skatu uz dzīvi un tikpat skaisti nākamgad nosvinēt 15.gadadienu.

Komentāri 1

bria

Jūs esat lieliski! Jūs esat stipri!Tā turpināt!

pirms 10 gadiem, 2010.07.21 15:00

Vietējās ziņas