Svin izglītības svētkus

Ziemassvētku gaidīšanas laiks 26 Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas studentiem aizritēja divtik īpaši. Sestdien  Alūksnes, Gulbenes, Balvu, Smiltenes un citu novadu studenti saņēma augstākās izglītības diplomus.

Diplomus saņēma 15 “Pirmsskolas un sākumskolas skolotājs” programmas  un 11 “Biroja administrators” studiju programmas studenti. Sniedzot diplomus, akadēmijas vadība absolventiem vēlēja nezaudēt kāri pēc arvien jaunām zināšanām. “Mēs ceram, ka daļa no absolventiem izvēlēsies studēt tālāk. Jebkurā gadījumā mēs negribam pazaudēt saikni ar saviem audzēkņiem un vēlamies, lai jūs nāktu ciemos pie mums, stāstītu par to, kā jums veicās. Nav lielākas laimes kā mūsu darba novērtēšana,” pauda RPIVA Alūksnes filiāles vadītāja Anita Pētersone.

 “Diploma saņemšana nozīmē, ka ir sasniegs tāds ļoti svarīgs dzīves posms, bet tajā pašā laikā mēs zinām, ka ikviens cilvēks, kas ieguvis augstāko izglītību parasti saprot, ka ar mācīšanos nekas nav pabeigts un būs jāmācās visu atlikušo mūžu,” sacīja Sociālo zinātņu fakultātes dekāna pienākumu izpildītājs Elmārs Vēbers.  Tāpat arī laba vēlējumu skanēja no RPIVA  prorektores  Ritas Spalvas un studiju programmas “Pirmsskolas un sākumskolas skolotājs” direktores Vladislavas Uršuļskas.

Gluži kā Ziemassvētku brīnumu nu ģimenes saņem atpakaļ savus mīļos ģimenes cilvēkus, akadēmijas absolventus, kas vairs nepavadīs neskaitāmas naktis pie datora, neieraksies lapu un grāmatu čupā, bet tā vietā veltīs laiku savējiem. Ir noslēdzies kāds dzīves posms!

Vairāk foto šeit .

Vietējās ziņas