Tiekas valsts iestāžu vadītāji

Turpinot tradīciju, arī novembrī Alūksnes pilsētas domes priekšsēdētāja Vija Puzule tikās ar valsts iestāžu vietējo struktūrvienību vadītājiem. Šoreiz tas notika Pārtikas un veterinārā dienesta Alūksnes pārvaldes jaunajās telpās Dārza ielā 5, kuras viesi labprāt arī iepazina.

“V.Puzule informēja par būtiskākajām šā brīža aktualitātēm pilsētā un uzklausīja klātesošos. Pārvaldes vadītājs Marģers Kamerāds un vadītāja vietniece Daina Stahovska informēja par iestādes darbības jomām un pašreizējām aktualitātēm. Viena no tēmām, par kuru tikšanās dalībnieki daudz diskutēja, bija bioloģisko saimniecību ražotās produkcijas iegādāšanās iespējas Alūksnē un tas, kā veicināt pašmāju ražotāju vēlmi produkciju realizēt vietējā tirgū,” stāsta Alūksnes pilsētas domes informācijas aprites speciāliste Evita Aploka.

Viņa norāda, ka valsts iestāžu struktūrvienību vadītāji informēja par jaunumiem viņu vadītajās iestādēs. Sanāksmē piedalījās arī SIA „Alūksnes slimnīca” valdes priekšsēdētāja Maruta Kauliņa, kura pastāstīja par to, kādi ir ārstniecības iestādes jaunākie piedāvājumi pacientiem, kā arī informēja par slimnīcas nākotnes perspektīvām.

Vietējās ziņas