Tomēr neasfaltēs 6

Alūksne 

Šoruden pašvaldība pilsētas centrā tomēr neasfaltēs nelielo posmu starp Bībeles muzeju un evaņģēliski luterisko baznīcu, jo radušies sarežģījumi.

Attīstības nodaļas vadītāja Arita Prižavoite uzsver – veicot kaut nelielus rakšanas darbus šajā vietā, vajag saskaņojumu no Valsts kultūras pieminekļu inspekcijas. Turklāt Bībeles muzeja ēkas izmantotāji izteikuši vēlmi pieslēgt muzeja ēku pilsētas ūdensvadam un kanalizācijas sistēmai. “SIA “Rūpe” norāda, ka pieslēgumu var veikt uz blakus esošās dzīvojamās mājas pusi. Ja šoruden šo posmu noasfaltē, tad jau pavasarī būtu jāpārrok, lai veiktu pieslēgumu. Tādēļ pašvaldība šoruden atsakās no domas asfaltēt šo posmu, ko ikdienā izmanto kā stāvlaukumu,” skaidro A.Prižavoite. Vakar tautsaimniecības komitejas sēdē deputāti vienojās tomēr turpināt darbu, lai izvērtētu, kuras ielas nākamgad asfaltēt un cik tas izmaksātu.

Komentāri 6

nesaprotu

Un kāpēc Alūksnē visi šādi lieli darbi tiek darīti vēlā, vēlā rudenī??? Ielas tika asfaltētas novembrī, Ietve Miera ielā - novembrī, stadiona celiņš, uz estrādi - novembrī... Un tad nu pavasarī sāķās pārliklšana, pārdarīsana, cik nu kur......tika izlabots
Dārza iela - kur asfalta savienojums vidū, nekāda savienojuma asfalta, visa iela jau bedrēs un caurumos....Lielā Ezera ielā vismaz ir pārliets asfalts un bedru vēl nav..
Vai mums kāds uzrauga un atbild par šiem darbiem vai tikai savāc sev ķepā 10 daļu??? Varbūt pat vairāk, jo nevar vienoties un tāpēc ievelkas vēlu rudenī darbi?
Protams, kolosāli ka beidzot ap Pili tiek likti celiņi, bet kāpēc atkal vēlā rudenī??????

pirms 10 gadiem, 2010.10.23 21:49

siguldietis

Kanalizāciju ierīkojot uzlauza asfaltu Siguldas ielā darbus beidzot piegāza virsū granti un par asfaltu aizmirsa tā nodeva objektu un pieņēma, bet ceļš šausmīgi bedrains greiderē 1x gadā, ka pa to tūristu autobusi braucot uz parku laipojas vismaz paliek atmiņā agrāk bija asfalts, bet grants, dubļu, bedru ielām sagaida tagad.

pirms 10 gadiem, 2010.10.22 12:28

Labāk jau būtu uzliet asfaltu un tad lauzt jauno...

pirms 10 gadiem, 2010.10.20 20:42

Asfalts tāpat būs jāuzlauž - dzīvojamā māja tad ir uz tā saucamo policijas pusi, nevis pret kalnu...

pirms 10 gadiem, 2010.10.20 19:59

Uz kuru pusi tad to kanalizāciju taisās slēgt ? Stāvlaukums tā kā būtu kalna pusē un *** pret kalnu netek...

pirms 10 gadiem, 2010.10.20 17:03

Vietējās ziņas