Top uzņēmējdarbības vīzija 4

Alūksnes novada teritoriālās komitejas sēdē deputāti šonedēļ iepazina topošās pašvaldības attīstības programmas sadaļu, kas veltīta uzņēmējdarbībai. Par nākotnes nozarēm, pamatojoties uz tradīcijām, Alūksnes novadā atzīta mežizstrāde, koka izstrādājumu ražošana un lauksaimniecība.

Pašvaldības Attīstības nodaļas vadītāja Arita Prižavoite atzina, ka pašlaik grūti veicas ar uzņēmēju anketēšanu. “Izsūtījām 100 anketas novada uzņēmējiem, bet ļoti maz esam saņēmuši atpakaļ. Tagad aptaujāšanas darbā iesaistījām arī Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas jauniešus. Līdz šim saņemtajās anketās ir vispārīgi vēlējumi, bet maz ieteiktas konkrētas lietas, kur pašvaldībai ieguldīt līdzekļus uzņēmējdarbības vides sekmēšanai. Nav izslēgts, ka perspektīvās lietas uzņēmējdarbībā mūsu pusē vēl tikai sāk attīstīties, jo ir plašas iespējas alternatīvās enerģijas ražošanā, struktūrfondu apguvē,” sacīja A.Prižavoite un uzsvēra – lai runātu par katras jomas stratēģiju, deputātus aicinās uz atsevišķu tikšanos, bet tagad gaidīs viņu idejas par uzņēmējdarbības vidi.

Vairāk lasiet laikraksta "Alūksnes Ziņas" 15.okobra numurā.

Komentāri 4

zemnieks

Kuriem zemniekiem šādas anketas ir iedotas,kam ir jautāts par nākotni? Kas ir tie,kas tā vienkārši ņēma un izlēma. Viss jau ir it kā pareizi, jo nekādu lielražošanu jau mēs neattīstīsim, bet lauki ir , bija un būs. Tikai vai novadu tas interesē!!?? Kad pēdējo (vai vienīgo) reizi kāds no novada domes vadības, deputātiem ir pabojis laukos pie zemniekiem, painteresējies ko var līdzēt, pasēdējuši pie kopīga galda parunājot par uzņēmējdarbības attīstīšanu? Kurzemē rādīja, ka novada dome saka paldies saviem lauku uzņēmējiem ar nelielām, bet mīļam dāvaniņām, bet mums tikai domē dala krēslus, laiž no darba vaļā neizdevīgos, u.t.t. Alūksne visa ir tikai lauki, bet kur ir domes interese par tiem???

pirms 10 gadiem, 2010.10.18 10:24

Cik zemnieki, cik tirgotāji, cik mežcirtēji, celtnieki vai kravu pārvadātāji u.t.t.? Un laikam tie dumjie uzņēmēji neprot ES naudu paņemt, ja ir tik plašas iespējas un te nekas nenotiek...

pirms 10 gadiem, 2010.10.15 19:18

Pēc kādas metodikas tiek anketēti uzņēmēji ? Kādi jautājumi un kāpēc tiek uzdoti ?

pirms 10 gadiem, 2010.10.15 17:06

Vietējās ziņas