Trapenes pamatskolas vēstures istabai – jauni stendi

Atzīmējot Trapenes pamatskolas 70. jubileju, izveidojām skolas vēstures istabu un tajā izlikām stendus ar skolas skolotāju attēliem, dažādu notikumu fotogrāfijas pa gadiem. Stendus veidojām paši, taču to mūžs bija īss, jo fotogrāfijas krita nost.

Tāpēc pieteicāmies ar savu projektu „Skolas muzeja pārvietojamie stendi” pagājuša gada Alūksnes un Apes novada fonda rīkotajā 13. projektu konkursā „Atbalsts iedzīvotāju iniciatīvām”.

Projekts tika atbalstīts un mēs ieguvām 200 eiro. Ar šo naudu mums vēl nepietika un Apes novads vēl piemaksāja gandrīz 100 eiro. Bijām ļoti gandarīti. 2016.gadā skola atzīmēs 80.gadadienu, un mūsu vēstures istaba tiks atsvaidzināta ar jaunajiem stendiem.

Aktīvi stendu nomaiņā iesaistījās vecāko klašu skolēni. Mums vajadzēja noņemt vecos stendus, bildes noņemt, ieskenēt un pievienot aprakstus.

Tagad istabu rotā jaunie stendi. Daudz darba vēl jāpieliek, lai sakārtotu jaunu ekspozīciju par pagājušajiem 80 gadiem. Vēstures istabas skapis ir bagāts ar dažādiem materiāliem. Šai darbā iesaistīsim arī mūsu bijušos skolotājus.

Vietējās ziņas