Turpina cīņu 6

 Jau vairākus mēnešus Liepnas vidusskola cīnās par izglītības programmas papildināšanu ar jaunu piedāvājumu.

Viņu iecere – līdzās vispārējās izglītības programmai sniegt iespēju skolēniem apgūt A kategorijas traktortehnikas vadītāja specialitāti. Šis jautājums pirms mācību gada sākuma neguva deputātu atbalstu. Skola no šīs ieceres nav atkāpusies, tāpēc trešdien izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēdē tika skatīts atkārtots iesniegums. Nākotnē Liepnas vidusskola tiek saskatīta kā daudzfunkcionāls mācību centrs ar lauksaimniecības novirzienu, atbalsts šai programmai būtu pirmais solis vīzijas īstenošanā. Komitejas deputāti šai iniciatīvai deva “zaļo gaismu”, novirzot to uz novada domes sēd.

Komentāri 6

to kam

Tur tiešām nav neviena bērna, neviena skolotāja un pašas skolas nav un vispār tādas Liepna nav, tāpat ka visa Alūksnes novada!

pirms 10 gadiem, 2010.11.13 17:36

Novada domē valda tā poltiskā filosofija, kas tika ieviesta ar liepnenieša Sīpola kunga svētību.

pirms 10 gadiem, 2010.11.13 15:27

kam

A kas tur mācīsies?Tai skolā tak nav bērnu.

pirms 10 gadiem, 2010.11.13 15:08

...

Nekas neskan stulbi - tas ir patiesi : visu laiku visi spiesti cīnīties ar novada domi. Tāda ir realitāte.

pirms 10 gadiem, 2010.11.13 14:46

Stulbi skan - novada skola CĪNĀS ar novada domi. Savējo tesiņš....
Ja runa iet par nākotnes virzību, tātad tiek plānotas nākotnes darbības, tad novadā ir plānošanas un attīstības nodaļa, kam saskaņā ar nodaļas nolikumu ir pienākums pielikt savu plecu jebkuru plānošanas jautājumu risināšanā. Galu galā taisot attīstības programmas izglītības sadaļu, plānošanas speciālistiem bija jāizanalizē skolu attīstības scenāriji, argumentēti jāpamato tāda vai citāda virzība un jāpieliek punkts. Vai liepnenieši ir saņēmuši argumentētu atbildi šīnī jatājumā ?
Problēma laikam tā , ka ar plānošanu nodaļā tā pagrūti sokas (programmu raksta meitene, kuru kā bezdarbnieci pašvaldībai piekomandēja nodarbinātības valsta aģentūra, kurai nav nekādas iepriekšējas plānošanas pieredzes un sapratnes par pašvaldības funkciju specifiku).

pirms 10 gadiem, 2010.11.13 10:57

Un sēde atkal noraidīs, jo liepnenieši vēlēšanās atbalstīja "nepareizās" partijas

pirms 10 gadiem, 2010.11.13 10:45

Vietējās ziņas