Turpinās sadarbību ar igauņiem un krieviem

Lai iepazītos ar Alūksnes pilsētas domes jauno vadību, pašvaldību apmeklēja tās sadarbības partneri no Vastselīnas (Igaunija) un Pleskavas (Krievija).

„Ar Vastselīnas pašvaldības vadītāju Ivaru Tragelu un Pleskavas tūrisma attīstības centra priekšsēdētāju Vadimu Laptevu tikās Vija Puzule, Armands Musts, Jānis Cīmiņš un Sanda Taimiņa. Tikšanās laikā atzina, ka līdzšinējā sadarbība veidojusies sekmīgi un apliecināja gatavību to turpināt jaunos kopīgos projektos,” informē Alūksnes pilsētas domes informācijas aprites speciāliste Evita Aploka.

Viesi no Vastselīnas un Pleskavas uzsvēra, ka ir ieinteresēti turpināt projektu „Trīs cietokšņi”, kas ir viens no vērienīgākajiem ES finansējumu ieguvušajiem trīspusējiem sadarbības projektiem. Tā ievērojamākais ieguvums Alūksnei ir renovētais koka tilts uz Pilssalu.

„Pārrunāja arī citas sadarbības perspektīvas. Ar igauņu partneriem plānots aktualizēt projektu par sporta laukumu būvniecību pie izglītības iestādēm. Savukārt ar Pleskavas tūrisma attīstības centra pārstāvi risināja sarunas par iespējamo abu pušu tūrisma uzņēmēju ciešākas sadarbības veicināšanu,” saka E.Aploka.

Vietējās ziņas