TV viedspēle "Ciemos": pirmais raidījums stāstīs par komandu spēli Alūksnē

Latvijas Mobilais Telefons un VFS Films no 2. oktobra LTV 1 kanālā skatītājiem piedāvās kopdarbu - aktīvu dzīves pozīciju godinošu TV viedspēli “CIEMOS”. Par to informē Dace Kristiāna Ūdre.

Pirmais raidījums 2.oktobrī pulksten 19.15 būs par Alūksni, kur Dzidra Dzenīte ar meitu Sigitu Jākobsoni un mazmeitu Lindu Gustu pārbaudīs savas zināšanas, erudīciju un izdomu, pieņemot izaicinājumu un sekojot raidījuma vadītāja Kozmena jeb Mārtiņa Kozlovska norādījumiem.

D.Kristiāna Ūdre stāsta, ka tas būs izglītojošs izklaides raidījums. "Viedspēles pirmajā raidījumā skatītāji varēs iepazīties ar piecām komandām – pa vienai no Latvijas vēsturiskajiem novadiem, tai skaitā arī no Sēlijas. Katrā komandā būs trīs dažādu paaudžu ļaudis, kas, apvienojot viedumu, briedumu un jaunību, pirmajos piecos raidījumos iesildīsies un uzkrās zināšanas, lai tālāk cīnītos par labākā ciema godu" skaidro D.Kristiāna Ūdre.

Pirmie pieci raidījumi būs kā iesildīšanās un zināšanu uzkrāšana, kuru laikā neviena komanda spēli nepametīs. Katrs raidījums būs veltīts vienam Latvijas novadam, kurā komandas rādīs savas zināšanas un erudīciju. Katra komanda pārstāvēs kādu ciemu vai mazpilsētu: Kurzemi - Vaiņode, Zemgali  - Baldone, Vidzemi - Alūksne, Sēliju - Viesīte un Latgali - Rogovka.

Raidījuma Ciemos galvenais režisors ir Uģis Olte, producente - Ilze Celmiņa.

Vietējās ziņas