Ūdens motosports: sacensību laikā Pilssalā iebraukt nevarēs

Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka informē, ka sakarā ar ūdens motosporta sacensībām, kas šīs nedēļas nogalē notiks Alūksnes ezerā, ar sacensībām nesaistītiem transportlīdzekļiem Pilssalā nebūs iespējams iebraukt.

Viņa stāsta, ka sacensību dalībnieki Alūksnē sāks ierasties jau piektdien, 8. augustā, un Pilssalas teritorijā visu sacīkšu laiku gan uzturēsies komandas, gan atradīsies laivu tehniskais parks.

"Tādēļ no 8. augusta pulksten 14.00 līdz sacīkšu noslēgumam 10. augustā aptuveni pulksten 17.00 transportlīdzekļu kustība pāri Pilssalas tiltam būs slēgta, izņemot ar sacensību norisi saistītam transportam ar organizatoru noteiktām caurlaidēm. Atvainojamies par neērtībām un aicinām šajās dienās ceļu pāri tiltam mērot kājām!" norāda sabiedrisko attiecību speciāliste.

E.Aploka informē, ka sakarā ar publisku pasākumu norisi transportlīdzekļu satiksme Pilssalā būs aizliegta arī 15. augustā no pulksten 17.00 līdz 16. augusta pulksten 05.00, 22. augustā no pulksten 21.00 līdz 23. augusta pulksten 05.00, kā arī 30. augustā no pulksten 21.00 līdz 31. augusta pulksten 05.00.

Vietējās ziņas