Uzsāk Parka, Brūža un Dzirnavu ielu rekonstrukciju 5

Šonedēļ uzsākta Parka, Brūža un Dzirnavu ielu rekonstrukcija Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektā „Uzņēmējdarbībai nozīmīgu ielu un Brūža ēkas rekonstrukcija Alūksnes pilsētā”. Satiksmes organizācijas shēma darbu veikšanas laikā aplūkojama pašvaldības mājas lapā www.aluksne.lv. Par to informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Viņa stāsta, ka saskaņā ar atklātā konkursa rezultātiem darbus šai objektā veiks pilnsabiedrība „MATTHAI LATVIJA UN VELTEN”. Šobrīd jau uzsākta ielas vecā seguma noņemšana. "Informējam iedzīvotājus un uzņēmējus, ka darbu veikšanas laikā satiksme pa Brūža ielu un Dzirnavu ielu līdz Parka ielai transportlīdzekļiem būs iespējama, taču Dzirnavu iela posmā no Parka ielas līdz Brūža ielai (aiz luterāņu baznīcas) būs slēgta. Lūdzam autovadītājus izturēties ar izpratni un ievērot ceļa zīmes," norāda E.Aploka.

E.Aploka atgādina, ka visas trīs minētās ielas tiks rekonstruētas pilnā garumā. "Dzirnavu ielā posmā no Pils ielas līdz Parka ielai rekonstruēs esošo ietvi, bet no Parka līdz Brūža ielai izbūvēs jaunu ietvi ielas labajā pusē. Šai posmā būs arī automašīnu stāvvietas, tai skaitā baznīcas pusē zona autobusu novietošanai. Dzirnavu ielā posmā no Pils ielas līdz bijušās VEF teritorijas vārtiem būs atšķirīga tipa seguma konstrukcija, kas piemērota smagākām transporta vienībām, domājot par iespēju perspektīvā attīstīt šo industriālo teritoriju. Ielai izbūvēs lietus ūdens kanalizāciju. Parka ielā (no Dzirnavu ielas līdz Baložu bulvārim) nomainīs segumu, sakārtos ietvi, lietus ūdens kanalizācijas tīklus un apgaismojumu. Brūža ielu rekonstruēs no Pils ielas līdz vietai, kur tā saslēdzas ar brūža ēkas teritorijas labiekārtojumu. Ietve saglabāsies abās ielas pusēs, tiks ierīkota lietus ūdens kanalizācija. Iepretim SEB bankai paredzēts izvietot arī soliņus," stāsta sabiedrisko attiecību speciāliste.

Šobrīd vēl turpinās iepirkuma procedūra būvdarbiem, kuru laikā plānots rekonstruēt Vidus ielu, Dārza ielu no Jāņkalna līdz Latgales un Tirgotāju ielu krustojumam, kā arī Tirgotāju ielu no Lielā Ezera līdz Vidus ielai.

Komentāri 5

to d

Tu to par sevi?

pirms 6 gadiem, 2014.06.04 22:57

??

Pils ielas asfalts izskatās briesmīgs...
Cik ilgi , vai vismaz līdz rudenim tas jau nebūs sasists bedrēs. Īpaši kad baļķinieki dragās?
Izskatās tik nelīdzens, viss mazās bedrītēs, kur lietus un sniegs steidzīgi taisīs lielās bedres/
Un viss lielais aizņēmums tu tū......
Protams, izskatās jau normāli pēc šīm 2 gadu šausmām, bet cik garš mūžs tām ielām?

pirms 6 gadiem, 2014.06.05 08:26

l

Ejot ar kajam pari Pils ielai, pie autenes, ir jutams ka asfalts ir nelidzens. Kaut ka nemana kur lietus udeni teces, pa ielu, vai tomer citur. Gāj;eju pāreju pie Narvesena pārvietoja tādēl, ka tur ir mūžigā peļķe

pirms 6 gadiem, 2014.06.05 08:42

Vietējās ziņas