Vairāki deputāti maina komitejas 3

Alūksnes novads 

Domes marta sēdē deputāti veica grozījumus savā pērn vasarā pieņemtajā lēmumā par to, kurās komitejās kurš no deputātiem strādā.

Domes priekšsēdētāja vietnieks Dzintars Adlers turpmāk strādās pašvaldības Tautsaimniecības komitejā, nevis Teritoriālajā komitejā, bet deputāts Jānis Nīkrencis no Tautsaimniecības komitejas pāries darbā Teritoriālajā komitejā. Deputāte Sandra Zeltiņa Dz.Adleram jautāja, kādēļ šāda maiņa, uz ko Dz.Adlers atbildēja, ka katrs no viņiem ir kompetentāks otras komitejas darbā. Savukārt deputāts Ainars Melders pauda savu uzskatu, ka tieši domes priekšsēdētāja vietniekam ir jāvada Tautsaimniecības komitejas darbs, tādēļ arī nepieciešama šāda maiņa.

Komentāri 3

Tieši tā. Ko ta Zeltiņa vēl tur jautā? Tas jau skaidrs katram normālam cilvēkam, kuram viss ar galvu kārtībā. Paskatoties uz šiem abiem "draugiem", liekas, ka pat naktī neatvadās:))))))))

pirms 10 gadiem, 2010.03.26 11:01

:)))

Nu kas te kuram nav vēl skaidrs? Nauda grozās tautsaimniecībā nevis kaut kādā tur teritoriju plānošanā. Adlers ir Meldera kabatas krancis, kurā virzienā Melders liks tajā šis ries.

pirms 10 gadiem, 2010.03.26 10:49

Kur vairāk tiks ķēšā, tur arī vadošie raujas.

pirms 10 gadiem, 2010.03.26 10:39

Vietējās ziņas