Valmieras policija lūdz palīdzību pazuduša vīrieša meklēšanā

Valmieras policija lūdz iedzīvotāju palīdzību bezvēsts pazudušā 1968.gadā dzimušā Igora Berezovska meklēšanā.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka vīrietis šā gada 21.jūlijā izbraucis no savas dzīvesvietas Madonas novada Ošupes pagasta "Darmaļiem" uz Valmieru pie paziņas, kur atradies līdz 27.jūlijam. Pēc tam vīrietis devies prom un vairāk nekādas ziņas par sevi un savu atrašanās vietu nav devis, kā arī savu mobilo tālruni ir atstājis pie paziņas Valmierā. Pēdējā policijas rīcībā esošā informācija par I.Berezovski ir, ka viņš 29.jūlijā alkohola reibumā ir vērsies Vidzemes slimnīcā, taču pēc ārstu apskates devies prom.

Pazīmes: 180 cm garš, uz viena no pleciem ir tetovējums - zirneklis, tetovējums ir arī uz vienas no rokām, taču attēls nav zināms.

Bija ģērbies: zilas krāsas džinsa auduma biksēs, melnas krāsas sporta kurpēs, iespējams ar "Nike" logotipu, zaļganas krāsas kreklā bez piedurknēm.

Policija lūdz vērīgi aplūkot attēlā redzamo vīrieti un, ja Jūsu rīcībā ir jebkāda informācija par I.Berezovska iespējamo atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija, kas varētu palīdzēt policijas darbiniekiem noskaidrot vīrieša atrašanās vietu, lūdzam zvanīt pa tālruņiem 110, 64201300, 64201354, 25484666.

Policija jau iepriekš pateicas par sniegto informāciju!

Vietējās ziņas