Valsts vides dienestam jauns e-pakalpojums dabas resursu lietošanas atļaujas saņemšanai

Valsts vides dienests (VVD), turpinot darbu pie informācijas sistēmas “TULPE” pieejamo pakalpojumu pilnveidošanas, ieviesis jaunu e-pakalpojumu “Iesniegums dabas resursu lietošanas atļaujas saņemšanai”. Informē VVD sabiedrisko attiecību vadītāja Kristīne Kļaveniece.


Turpmāk operatoriem iesniegums dabas resursu lietošanas atļaujas saņemšanai jāiesniedz VVD e-pakalpojumu portālā http://www.vvd.gov.lv/e-pakalpojumi/, autentificējoties www.latvija.lv


VVD e-pakalpojumu portālā ir izveidots operatoriem ērti aizpildāms iesniegums, nodrošināta iespēja pievienot dokumentu kopijas, kā arī iespējams sekot līdzi savu iesniegumu statusa maiņai – operators saņem e-pasta ziņojumus (uz savu profilā norādīto kontaktadresi) gadījumā, ja tiek mainīts iesnieguma statuss.


Visa saziņa starp VVD un operatoru, iesnieguma izskatīšanas laikā, notiks attālināti ar VVD e-pakalpojuma portāla starpniecību.
Operatoru atbalstam VVD ir aktualizējis informācijas sistēmas “TULPE” lietotāja rokasgrāmatu, papildinot to ar jaunā e-pakalpojuma lietotāja instrukciju iesnieguma sagatavošanai un pievienošanai elektroniskā sistēmā. Tā pieejama VVD tīmekļa vietnē http://ej.uz/Tulpe_rokasgramata.>


Pēdējo trīs gadu statistikas dati liecina, ka vidēji ik gadu “Iesniegumu dabas resursu lietošanas atļaujas saņemšanai” VVD iesnieguši 75 operatori, piemēram, saistībā ar dīķu ierīkošanu, padziļināšanu, kā arī smilts-grants ieguvi. Sagaidāms, ka arī šogad vidējai iesniegumu skaits būs tuvu vienam simtam.

Vietējās ziņas