Var pieteikt blakusproduktu savākšanu 1

Situācijā, ja dzīvnieks ir nobeidzies, par to nekavējoši jāziņo veterinārārstam un komersantiem, kuri nodarbojas ar blakusproduktu, kas nav paredzēti cilvēka patēriņam (tajā skaitā dzīvnieku līķu), savākšanu.

Piesakot komersantiem dzīvnieku nobeigšanās gadījumus, īpašniekiem vai turētājiem ir jānosauc dzīvnieka identifikācijas numurs (dzīvnieka un dzīvnieku novietnes reģistrācijas numurs), kā arī jāseko līdzi dzīvnieka līķa pavaddokumenta aizpildīšanas prasību ievērošanai, pārbaudot informācijas pareizību, it īpaši ierakstīto nobeigušos dzīvnieku skaitu un svaru.

Ja īpašnieks šā pakalpojuma veikšanu pieteiks uzņēmumiem, kuri ir noslēguši līgumu ar Lauku atbalsta dienestu, rēķina samaksas kārtība būs atšķirīga. Rēķinu par pakalpojumu tad apmaksās nevis dzīvnieka īpašnieks, bet gan Lauku atbalsta dienesta no šim mērķim piešķirtā finansējuma – ja visi pārējie normatīvajos aktos reglamentētie nosacījumi būs izpildīti.

Komentāri 1

janis

pieteikt ir viens bet vai atbrauc laikaa pakalj tas ir cits jautaajums.es piemeeram gaidiiju veselu nedeelju kameer atbrauks lopam pakalj.veel pie tam vasaras laiks karsts bija.labaak bija aprakt uzreiz nekaa gaidiit tos savaaceejus

pirms 7 gadiem, 2014.04.24 21:29

Vietējās ziņas