Var pieteikties lūgšanu stafetē

Pavisam tuvu jau ir Cerības festivāls – līdz šim vērienīgākais evaņģelizācijas pasākums Latvijā. Tas notiks no 5. līdz 7.novembrim arēnā “Rīga”, bet uz festivāla dievkalpojumiem ir aicināti visi, neatkarīgi no ticības un politiskās pārliecības.

Aicina meklēt brīvas vietas
“Tagad kristiešiem ir jāsasparojas, lai nedēļu pirms festivāla un četras festivāla dienas varētu pavadīt, lūdzot Dievu. Lai izdodas Cerības festivāls, lai cilvēki veiksmīgi varētu aizbraukt uz Rīgu un atgrieztos mājās, lai nāk par svētību visai Latvijai Dieva dotās cerības! Šobrīd ir dota iespēja pieteikties lūgšanu stafetē, kurā cilvēks vai grupa lūdz 15 minūtes par festivālu, tādējādi lūgšanu nepārtraucot no 28.oktobra pulksten 19.00 līdz 7.novembra pulksten 21.30,” stāsta Alūksnes evaņģēliski luteriskās draudzes kora diriģente Sarmīte Brīdaka.

28.oktobrī lūgt par Latviju sāks Kurzemes kristieši. No viņiem stafeti pārņems Zemgales un Latgales lūgšanu dalībnieki. Tad stafete atgriezīsies Kurzemē, bet no turienes to pārņems Vidzemes un Pierīgas, kā arī Rīgas kristieši. Cerības festivāla dienās vienlaikus lūgt ir aicināti ticīgie visā Latvijā. Lai pieteiktu savu dalību lūgšanu stafetē, var rakstīt uz e-pastu “[email protected]” vai arī pieteikties savā draudzē. “Interneta mājas lapā “www.ceribasfestivals.lv” var apskatīt brīvās vietas  lūgšanu stafetē, kā arī pieteikties uz tām. Katram reģionam ir noteikts sadalījums,” norāda S.Brīdaka.

Vairāk lasiet laikraksta "Alūksnes Ziņas" 13.oktobra numurā.

Vietējās ziņas