Veic izmaiņas pašvaldības štatu sarakstā 1

Alūksnes novada pašvaldībā veiks izmaiņas štatu sarakstā – sociālās aprūpes centrā „Alūksne” radīta jauna štata vieta dienas aprūpētājam, jauna štata vieta radīta arī Alūksnes tautas namam – direktora vietnieks saimnieciskajā darbā.


Alūksnes tautas nama direktore Sanita Bērziņa uzsver, ka tiks izsludināta pretendentu pieteikšanās, lai izvēlētos piemērotāko darbinieku.

Deputāts Ainars Melders finanšu komitejā pauda, ka pieteikšanos vakancēm domē vajagot „rīkot pa godīgo”. „Domē ir tāda prakse, ka izsludina pretendentu pieteikšanos, aicina viņus uz pārrunām, bet pašiem jau ir skaidrs, ko pieņems darbā. Ja ir atrasts, tad pieteikšanos nemaz nevajag – vajag ņemt darbā, bet pārējiem netērēt laiku. Cilvēki tērē velti savu laiku – tā domē jau ir bijis,” saka A.Melders.

Savukārt Alūksnes muzejā būs klientu apkalpošanas speciālists, kas nebūs no jauna radīta štata vieta. Muzeja direktore Marita Oldere norāda – šobrīd muzejā katrs apmeklētājs savā nodabā aplūko ekspozīcijas un izstādes, bet šā speciālista pienākumos būs katru apmeklētāju visur pa muzeja telpām pavadīt. Šāda prakse jau esot citos muzejos.

Komentāri 1

Vietējās ziņas