Veidos nakts patversmi 11

Alūksne 

Drīzumā atvērs nakts patversmi Alūksnes novada iedzīvotājiem, kuriem nav mājvietu.

Tā atradīsies virs Alūksnes slimnīcas garāžām. Finanšu komitejas sēdē ceturtdien novada domes priekšsēdētājs Aivars Fomins informēja, ka patversmē būs dušas, labierīcības un gultasvietas. „Lai telpas labiekārtotu, pašvaldībai būs nepieciešams līdz 2000 latu,” sacīja A.Fomins. Deputāts Ainars Melders klāstīja, ka bija iespēja veidot nakts patversmi Rūpniecības ielā 4, bet tad ierīkošanas izmaksas būtu par augstu. „Ja to dara uz slimnīcas bāzes, izmaksas ir daudz mazākas. Pašlaik pēc deputāta Vernera Kalēja ieteikuma ir atvērta bijusī vakarskolas ēka, kur tagad bomži nakšņo, paši sagādā kurināmo,” norādīja A.Melders. Par nakts patversmi galīgo lēmumu deputāti pieņems šo ceturtdien domes sēdē.

Komentāri 11

no Annas pēdējam komentētājam

Nē, draudziņ, man galvā vējš nesvilpo un atšķirībā no Tevis un vēl dažiem es varu spriest reāli un to te arī daru! A kurš tad slimnīcā tos bomžus vaktēs - Kauliņas kundze amatu savienošanas kārtībā, bērnu nodaļas māsiņas, šoferi vai ķirurģijas slimnieki ar lauztām kājām??? "Pieskatītājs" vajadzīgs tikpat slimnīcā, cik Rūpniecības ielā!Jāni, vai arī Tev jāaizstāv Meldera partijas intereses par katru cenu, ka tik slimnīcā? Patiesībā Tev vajadzētu gan tuvāk iepazīties ar šo klientūru, ko te ar putām uz lūpām aizstāvi, pāris reizes vajadzētu tevi ielikt iztīrīt piecūkotās kāpņu telpas, tad varbūt sāktu spriest reāli! Un vēl pēdējam oratoram - darbs var beigties ne tikai man, bet tev arī! Nezinu kā tu, bet es, atšķirībā no taviem mīļajiem bezpajumtniekiem savas problēmas atrisināšu pati un svešās trepēs kakāt neiešu! Sievietes prot atrast risinājumu arī bezizejas situācijās, atšķirībā no pretējā dzimuma! (Kas tad pārsvarā ir bezpajumtnieki ne tikai Alūksnē, bet Latvijā un citās valstīs?)

pirms 11 gadiem, 2010.01.20 17:11

Anna ,tu tak esi domes vecene un skaidri zini ka lētāk ir slimnīcā, kas tad Rūpniecības ielā viņus pieskatīs, varbūt ieliekat administratīvajā ēkā, kā nekā viss otrais stāvs tukšs.Izskatās pēc tevis rakstītā, ka galvā tev svilpo vējš, piedod , bet tu no savas indes pilnās dvēselītes sačākstēsi. Arī bezpajumtnieks ir cilvēks, atceries un nav jau teikts ,ka visu laiku tev būs valsts darbs , tas arī var beigties..

pirms 11 gadiem, 2010.01.20 13:52

zaza

Jani tu tiesam esi mulkis. Ja tu tya rupejies par bomziem, tad nem pie sevis.
Divu bomzu saruna. cik sapratu viniem ir piedavats iet par 100latniekiem. Diezgan asi apspriez so temu un izradas, ka par 100 latiem ir jastrada, bet sanemot Gm nekas nav jadara, bet naudu var sanemt tapat.
tatad dzive ir viegla un laba.
Tad kadel vini jauztur par velti. lai nopelna sev sis naktsmajas, siltumu,un zupu.
Un tad var ari ko dot preti. Vai pareja sabiedribas dala ir sliktaka?
Un ta nav esesiesu filozopfija, bet gan reali domajoso cilbveku.......
Pietiek, ka par saviem nodokliem baroju so lielo birokratu aparatu, vel bomzi bus jabaro

pirms 11 gadiem, 2010.01.20 11:19

Jānis

Kaut arī nakts patversmes ir pamatā domātas cilvēkiem, ko te krievu slengā dēvē par "bomžiem" (latviski - bezpajumtnieki, klaidoņi), tās pēc savas būtības ir humāni iestādījumi. "annai" vajadzētu nokaunēties par domu - tos netīreļus tālāk no acīm. Velk uz tādu esesiešu filosofiju...

pirms 11 gadiem, 2010.01.19 23:07

un vēl...

Visi Meldera priekšlikumi atbilst un ir pakārtoti tikai un vienīgi viņa partijas interesēm, pie vienas vietas viņam nodokļu maksātāji un priekšvēlēšanu tukšie solījumi. Melis ir un paliek melis!

pirms 11 gadiem, 2010.01.19 20:39

anna

Man un pārējiem alūksniešiem - nodokļu maksātājiem ir tiesības zināt patiesību! Un tādiem kā Melderis un pārējiem mūsu ievēlētiem tautas kalpiem ir pienākums pateikt tomēr taisnību, nevis atkal klaji melot! Kāpēc tika izvēlēta slimnīca par nakts patversmes vietu, ja Rūpniecības iela tomēr IR LĒTĀKS VARIANTS! Kāpēc netiek izmantots apstāklis, ka Rūpniecības ielā māja tiek apkurināta neatkarīgi no tā, vai tur ir vai nav patversme, bet slimnīcā papildus tiks kurinātas līdz šim neapsildītas telpas (tai skaitā garāžas)? Un nav jau vēl zināms, vai šis apkures posms vispār darbosies arī pēc tam, kad tur nopirks un saliks iztrūkstošos radiatorus! Vai tas ir normāli, ka bomži klīdīs pa slimnīcas teritoriju, kad turpretī Rūpniecības ielā viņi nevienam netraucē ar savām utīm, blusām un infekcijām?
Ko Jūs lobējat, kam Jūs gribat pierādīt savu varenību? Sava novada cilvēkiem, kuri maksā nodokļus, lai tādi kā Jūs varētu saņemt algas? Jā, ar svešu naudu viegli šķiesties... Žēl, ka vēl viens spļāviens sejā tautai...

pirms 11 gadiem, 2010.01.19 20:27

lensa

Man jau liekas, ka slimnīca ir par tālu, lai dzērumā no centra vilktos. Spriežot pēc mājām, kuru trepēs viņi nakšņo, vakarskola ir cerīgāks variants...

pirms 11 gadiem, 2010.01.19 19:18

north

Vai slimnīca ir vislētākais variants? Vai Meldera kungs nekarina "makaronus" tautai uz ausīm?

pirms 11 gadiem, 2010.01.19 18:52

aaa

Dzerajiem gan laba dzīve- ne par ko nav jauztraucas, jādabū tik no pašvaldības GMI pabalsts, nakšņot var pa velti, mazgāties pa velti, un vēl paēst ar pa velti. vienīgā problēma par ko jāuztraucas- kur dabūt kārtējo krutkas devu. viegla dzīve!
Pamegini tadus dabūt pie darba- viņi tak ir tik slinki, ka citu, izņemot, pudeles cilāšanu, nemaz negrib darīt!

pirms 11 gadiem, 2010.01.19 15:16

bbb

Bet kapec par tiem dzerajiem jadoma? Visu alkohola noslicinajusui un tagad viniem zupinu, humano palidzibu, siltu majvietu.Lai strada un nopelnot

pirms 11 gadiem, 2010.01.19 14:50

Vietējās ziņas