Vēlas līdzsvarot nacionālpatrotismu 10

Uz gaidāmajām Saeimas vēlēšanām būtu jāveido labējo, nacionālpatriotisko partiju apvienība. Par šādu iespēju sprieda “TB/LNNK” Ziemeļvidzemes deputāti, starp kuriem bija Alūksnes novada domes deputāts Ainars Melders. Viņi pulcējās sapulcē Valmierā.

Vēlas stiprināt nacionālo ekonomiku“Deputāti aicināja mūsu partiju veidot apvienību ar “Visu Latvijai!”. Taču uzskatu, ka ne mazāk svarīgi ir nacionālos jautājumus likt vienā līnijā ar saimnieciskajām problēmām. Noteikti vairāk būtu jākoncentrējas uz nacionālās ekonomikas nostiprināšanu, lai saimnieks Latvijā būtu latvietis. Šobrīd lauki paliek tukši un visur valda bezdarbs. Tas nozīmē, ka tiek apdraudēta Latvijas valsts pastāvēšana, tāpēc ir jādara viss, lai ekonomika laukos atdzimtu,” pauž  A.Melders.  Viņš uzskata, ka “TB/LNNK” ir izstrādāta laba tautsaimniecības attīstības programma. Tomēr Saeimas vēlēšanām veidojot vienu sarakstu kopā ar citām nacionāli noskaņotām partijām, ir jārod kompromiss. “Es personiski neuzskatu, ka būtu jāmeklē kāda partija, ar kuru veidot apvienību. “TB/LNNK” var Saeimas vēlēšanās startēt viena pati, kas nozīmē, ka knapi pārvarēs piecu procentu barjeru. Ja vispār tiks, tomēr no saviem mērķiem nevajadzētu atteikties. Sevišķi svarīgi ir īstenot ekonomisko programmu,” skaidro A.Melders. 
Atbalsta jebkuru partiju apvienošanosPartijas “LPP/LC” biedrs Laimonis Sīpols atzīst, ka partiju apvienības var veidoties, ja ir kopēji mērķi un var vienoties par to sasniegšanas ceļiem. Viņš pieļauj, ka arī “LPP/LC” varētu apvienoties ar Tautas partiju kopējam startam Saeimas vēlēšanās. “Partiju apvienības tiek veidotas, lai konsolidētu puslīdz vienādi domājošus spēkus. Tā ir pozitīva zīme. Ja Saeimā un valdībā ir ļoti dažādi viedokļi, tad strādāt ir ļoti grūti. Vai “TB/LNNK” spēs atrast kompromisu ar “Visu Latvijai!”, ir grūti pateikt, jo pašā partijā jau šobrīd ir liela viedokļu dažādība - no nacionāli noskaņotiem līdz liberāliem. Manuprāt, šobrīd partijai ir grūti atrast savu vietu politiskajā spektrā,” spriež “SCP” biedrs Andis Krēsliņš. Viņš uzsver, ka ir par jebkuru partiju apvienošanos, jo daudzās partijas sašķeļ vēlētājus un daudzas balsis tiek pazaudētas nevajadzīgi. A.Krēsliņš pieļauj, ka arī “LPP/LC” ar TP veidos kopēju sarakstu Saeimas vēlēšanām. Arī “Vienotība” ir partiju apvienība, nevis viena partija.

Komentāri 10

Par Melderi, par taisnību, par godīgumu, par attīstību, par inteliģenci, par zināšanām, par izglītību, par bērnudārziem, par mākslas skolām, par Rūpi, par visu labo, u.t.t.

pirms 11 gadiem, 2010.03.21 20:09

Daudzi nobalsojuši arī par Šķēli, Šleseru, Slakteri, Kalvīti un citem, bet vai viņi jebkad ir domājuši par savu tautu no kuras cēlušies un zemi ,uz kuras dzīvo !

pirms 11 gadiem, 2010.03.19 16:56

fakts

Rudenī būsim krievijā un dzīvosim labāk,jo sliktāk vairs nevar!

pirms 11 gadiem, 2010.03.19 11:49

:)

Ir jau gan dzirdēti stāsti, kā viņš tiek pie balsīm...

pirms 11 gadiem, 2010.03.19 07:40

Var jau rakstīt visādi par Melderi, bet redz kā par viņu vienmēr gana daudz nobalso..

pirms 11 gadiem, 2010.03.18 21:33

Vienkārši brīnums, ka TB/LNK tā var sevi apkaunot, uzņemot A.M par savu biedru! Pie tam-
ar ko atradis kopēju valodu- SC, kura ir kreiso partiju apvienība! Un rakstā runā par kaut kādiem Latvijas nacionālajiem jautājumiem...! Pat tiem, kas līdz šim bija uzticīgi šīs partijas idejām, ir skaidrs, ka par šo apvienību nevar balsot. A.M ir tik ļoti "pārstrādājies" savā deputāta amatā, ka pieprasa palielinat sev algu, par tādu darbu, ko deputāts nemaz nemāk darīt un kas jādara administrācijai.

pirms 11 gadiem, 2010.03.18 20:04

Tieši tā - tas ir civēks, kam ne kas nav svēts, kā tikai paša labums un bauda ņirgājoties par citiem, kur nu vēl Tēvzeme vai valsts brīvība un neatkarība un PCTVL pārstāvis jau sēdēs bieži sēž blakus !

pirms 11 gadiem, 2010.03.18 16:56

Nu,ja!

Klausies manos vārdos, neskaties uz maniem darbiem....

pirms 11 gadiem, 2010.03.18 13:11

LETA 2001. g. 29. janvārī, 12:04.
Vakar plkst.16 Alūksnes vēlēšanu komisijā kandidātu sarakstu iesniegusi partija "Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" (PCTVL), piebilstot, ka tieši šajā brīdī zvaigžņu stāvoklis bijis vislabvēlīgākais veiksmei vēlēšanās. Par to aģentūru LETA informēja Alūksnes domes informācijas daļas vadītāja Zinaīda Kalniņa. Partija iesniegusi pilnu kandidātu sarakstu. Tā priekšgalā atrodas pašreizējais Alūksnes domes deputāts, bijušais Alūksnes mērs Ainārs Melderis.

pirms 11 gadiem, 2010.03.18 12:58

Vietējās ziņas