„Very Berry” piedalās izstādē Berlīnē

Jau desmito dienu Berlīnē starptautiskajā pārtikas izstādē – gadatirgū “Internationale Gruene Woche Berlin 2014”. Latvijas kopstendā piedalās arī SIA “Very Berry” no Gaujienas, kas piedāvā degustēt augļu un ogu sulas, morsus un sīrupus. 

Latvijas produkti ir veiksmīgi parādījuši sevi un attaisnojuši uz sevi liktās cerības Berlīnes gadskārtējā starptautiskajā pārtikas gadatirgus "Zaļā nedēļa", jo stenda vitrīnas ir gandrīz tukšas un produkti izpārdoti, informē Latvijas Valsts agrārās ekonomikas institūta (LVAEI) sabiedrisko attiecību konsultante Andra Ūdre.

Ūdre atklāja, ka līdzīga aina vērojama arī šī gada "Zaļās nedēļas" partnervalsts Igaunijas plauktos. "Cilvēki ir gandarīti par paveikto darbu, smaidīgi iztirgo pēdējās lietas, lai neko nevestu atpakaļ uz dzimteni un, kaut arī noguruši no ilgā desmit dienu pārdošanas maratona, tomēr gandarīti par paveikto," norādīja Ūdre.
Viņa uzsvēra, ka nākamais gads būs pārbaudījuma gads Latvijai, kad tai jāstartē kā "Zaļās nedēļas" partnervalstij un jāspēj pārspēt šī gada kaimiņus. Jau tūdaļ pēc šī pasākuma sāksies darbs Zemkopības ministrijā, lai visu izdarītu pēc labākās sirdsapziņas un sasniegtu vēlamo rezultātu.

"Zaļā nedēļa" ir viena no lielākajām pārtikas izstādēm-gadatirgiem Vācijā. Pērn izstādē piedalījās vairāk nekā 1600 dalībnieku no 60 pasaules valstīm, to apmeklēja 415 000 cilvēku. Izstādes mērķauditorija - patērētāji no Eiropas Savienības, pārtikas preču vairumtirgotāji un mazumtirgotāji, lauksaimniecības produktu importētāji, lauksaimniecības politikas un administrēšanas eksperti.

Vietējās ziņas