VID aicina uz semināru

VID Vidzemes nodokļu un muitas administrācijas Alūksnes nodaļa 2010.gada 15.aprīlī plkst. 1000 Administratīvās ēkas lielajā zālē rīko semināru par uzņēmumu gada pārskatu sagatavošanu un iesniegšanu un uzņēmumu ienākuma nodokļa aprēķināšanas kārtību par 2009.gadu.

Alūksnes nodaļas Nodokļu maksātāju konsultāciju daļas Priekšniece Inga Zālīte informē, ka seminārā īpaša uzmanība tiks veltīta atšķirībām uzņēmumu ienākuma nodokļa aprēķināšanas kārtībā salīdzinājumā ar iepriekšējiem taksācijas periodiem un deklarācijas par 2009.gadu aizpildīšanai. Apskatīsim nodokļa avansa maksājumu aprēķina sagatavošanas kārtību par 2010.gadu un analizēsim visbiežāk pieļautās kļūdas aprēķinot uzņēmumu ienākuma nodokli.

Seminārā piedalīsies VID Vidzemes nodokļu un muitas administrācijas Nodokļu normatīvo aktu piemērošanas daļas priekšniece Daina Kanale, kura pastāstīs par uzņēmumu ienākuma nodokļa deklarācijas aizpildīšanas kārtību un VID Vidzemes nodokļu un muitas administrācijas Nodokļu normatīvo aktu piemērošanas daļas galvenā speciāliste Žanna Anuška, kura pastāstīs par gada pārskatu par 2009.gadu sagatavošanu un iesniegšanu.

Seminārs ir bez maksas un uz to tiek aicināti visi interesenti. 

Vietējās ziņas