VID: Apes attīstības atbalsta klubam piešķir sabiedriskā labuma organizācijas statusu

Šodien, 7.augustā, notika Sabiedriskā labuma komisijas sēde, kurā komisija nolēma ieteikt Valsts ieņēmumu dienestam pieņemt lēmumu piešķirt sabiedriskā labuma organizācijas statusu četrām  nevalstiskajām organizācijām, tostarp arī biedrībai „Apes attīstības atbalsta klubs”, kas darbojas pilsoniskas sabiedrības attīstības un kultūras veicināšanas jomā. Par to informē VID sabiedrisko attiecību daļa.
VID Sabiedrisko attiecību daļas galvenā speciāliste Kristīne Augstkalne-Jaunbērziņa atgādina, ka tā biedrība, nodibinājums vai reliģiskā organizācija, kas vēlas iegūt sabiedriskā labuma organizācijas statusu, iesniedz VID iesniegumu par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu, iesniegumā norādot sev vēlamo veidu, kādā VID paziņos lēmumu par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu (VID lēmumu par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu paziņo, to nosūtot pa pastu vai informāciju par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu publicējot VID mājaslapā www.vid.gov.lv).


"Iesniegumam ir jāpievieno attiecīgās biedrības, nodibinājuma vai reliģiskās organizācijas iepriekšējā gada darbības pārskats un turpmākās darbības plāns," skaidro K.Augstkalne-Jaunbērziņa.

Plašāka informācija par sabiedriskā labuma statusa piešķiršanu pieejama VID mājaslapā sadaļā: Noderīgi / Sabiedriskā labuma statuss.

Vietējās ziņas