Vidzemes policija sāk ūdens patruļas


Vakar, 10. jūlijā Vidzemes reģiona pārvaldes (VRP) Kārtības policija atklāja ūdens satiksmes kontroles sezonu un tas nozīmē, ka policijas klātbūtne būs manāma ne tikai kontrolējot vadītājus uz Vidzemes ceļiem, bet arī iekšējos ūdeņos. 

VRP Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas priekšnieks Jānis Lūks norāda: “Patruļu laikā uz ūdens pievēršam uzmanību tam, lai peldlīdzekļu vadītāji nevadītu savu ūdens transportlīdzekli alkoholisko dzērienu vai citu apreibinošo vielu ietekmē, lai būtu nepieciešamais aprīkojums, lai būtu atpūtas kuģu vadīšanas tiesības un, protams, lai tiktu ievērota vispārējā drošība uz ūdens un netiktu apdraudēta ne sava, ne citu cilvēku drošība un veselība.”


Vakar patruļa notika Alauksta ezerā, kur policija pārbaudīja vairākus peldlīdzekļu vadītājus vai tie nav alkohola reibumā un vai ir atpūtas kuģu vadīšanas tiesības.


“Vakar pārkāpumus nekonstatējām, taču šādi reidi tiks turpināti, iespēju robežās aptverot maksimāli daudz ūdenstilpnes Vidzemes reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā,” stāsta J.Lūks.Drošība ir svarīga visur, arī uz ūdens, tādēļ policija aicina ikvienu atpūtnieku uz ūdens domāt par savu un līdzcilvēku drošību. 

Vietējās ziņas