"VIRŠI-A" būs arī pašapkalpošanās automāti

Lielākais pašmāju degvielas tirgotājs, a/s „VIRŠI-A” uzsācis attīstības projektu, kura ietvaros daļā no „VIRŠI-A” degvielas uzpildes stacijām plānots ieviest pašapkalpošanās norēķinu automātus. Tajos varēs norēķināties ar „VIRŠI-A” klienta un bankas maksājuma kartēm. Pašapkalpošanās termināls, kurā šobrīd iespējams norēķināties ar „VIRŠI-A” degvielas karti, uzstādīts arī Alūksnes filiāles uzpildes stacijā.

Kā norāda kompānijas pārstāvji, jaunā iekārtas programmatūra ir pirmā Latvijā, kas nodrošina divus atsevišķus karšu lasītājus un PIN koda ievades ierīces, tādējādi būtiski uzlabojot šāda veida sistēmu drošību.

Pašapkalpošanās termināļi uzstādīti jau 13 „VIRŠI-A” DUS, bet šobrīd testa režīmā ar bankas izsniegtajām maksājumu kartēm iespējams norēķināties DUS „Gaisma” Aizkrauklē. Līdz šim apkopotie rezultāti liecina, ka sistēma darbojas veiksmīgi un jau tuvākajā laikā arī ar bankas kartēm varēs norēķināties vēl 12 DUS, bet pēc tam pašapkalpošanās sistēma tiks ieviesta arī citās DUS. Vērtējot sistēmas drošību, eksperti norāda, ka kartes dati tiek nodoti izmantojot vienīgi tam paredzētu, sertificētu iekārtu.

Vietējās ziņas