Virszemes TV priekšapmaksas kodi tagad būs nopērkami arī Alūksnes un Apes novadu pārtikas veikalos

Palielinoties iedzīvotāju pieprasījumam pēc Lattelecom ieviestās priekšapmaksas televīzijas, Lattelecom ir vienojies ar mazumtirdzniecības tīklu Maxima un vairāk nekā 200 individuālo uzņēmēju veikaliem visā Latvijā par Virszemes televīzijas atjaunošanas kodu tirdzniecību. Tagad arī Alūksnes un Apes novadu iedzīvotāji 15 pārtikas veikalos varēs iegādāties priekšapmaksas televīzijas atjaunošanas kodus.

„Priekšapmaksas televīzija ir unikāls un Latvijas tirgū jauns pakalpojums, kas ļauj iedzīvotājiem maksas televīzijas kanālus skatīties bez jebkādām līgumsaistībām un individuāli pagarināt televīzijas skatīšanās periodu jebkurā sev vēlamā laikā. Priekšapmaksas televīzija tāpat kā savulaik mobilo tālruņu priekšapmaksas kartes, šobrīd kļūst arvien populārāks, līdz ar to ir svarīgi, lai iedzīvotāji atjaunošanas kodus varētu iegādāties pēc iespējas tuvāk savai dzīves vietai un ierastā vidē, piemēram, vienlaikus ar pārtikas preču iegādi,” norāda Lattelecom komercdirektore Kerli Gabriloviča.

Atjaunošanas kodu var iegādāties veikalu kasēs, bet to aktivizēt var Lattelecom mājas lapā vai nosūtot mobilā telefona īsziņu. Uzreiz pēc tam tiek aktivizēta pieeja izvēlētajai Virszemes TV maksas kanālu pakai.

Virszemes TV priekšapmaksas kodus varēs iegādāties kopumā 723 tirdzniecības vietās visā Latvijā -129 Maxima veikalos, ap 200 individuālo uzņēmēju veikalos, kā arī 242 Narvesen un 152 PlusPunkts kioskos.

Alūksnes un Apes novados Virszemes TV priekšapmaksas kodu kartes var iegādāties:

 

Nosaukums

Adrese

Veikals "Vaidava"

Alsviķu pagasts

Mežvīni 1

Maxima

Alūksne

Latgales iela 3b

Narvesen

Alūksne

Helēnas iela 24

Narvesen

Alūksne

Pils iela 68

Narvesen

Alūksne

Tirgotāju iela 13

Plus Punkts

Alūksne

Lielā ezera iela 3

Veikals "Baf Ltd"

Gaujienas pagasts

Kalniņi

Veikals "Oktāva"

Jaunalūksnes pagasts

Dravnieki

Veikals "Plus Andris"

Liepna

 

Veikals "Brenci"

Malienas pagasts

Brenci

Veikals "Baf Ltd"

Trapenes pagasts

Līze

Veikals "BAF"

Trapenes pagasts

Stūrīši 2

Veikals "BAF"

Virešu pagasts

Vilnīši

Veikals "Vaidava"

Ziemeru pagasts

Māriņkalns

Veikals "BAF"

Zvārtava

Lāsītes

Vietējās ziņas