Virtuālā saruna bibliotēkā jau rīt

Rīt, 4.augustā pulksten 16.00, Latvijas grāmatu lasītājiem tiks piedāvāta unikāla iespēja – tikšanās ar grāmatas „Zīda čūska” autoru Gunti Bojāru interneta tiešraidē. Diskusijas tiešraides kopīga skatīšanās notiks arī Alūksnes pilsētas bibliotēkā

3td komunikācijas vadītāja Sandra Vīgante informē, ka virtuālā saruna ar Gunti Bojāru paredzēta kā interaktīva diskusija par lasītāju un kritiķu samērā pretrunīgi vērtēto grāmatu. Tikšanās tiešraidi nodrošinās neatkarīgo producentu grupa HansaMedia. Pēc publisko bibliotēku attīstības projekta „Trešais tēva dēls” aicinājuma vairākās Latvijas bibliotēkās interesentiem tiks piedāvāta iespēja kopīgi vērot diskusiju, kā arī piedalīties tajā, iesūtot jautājumus un komentārus sarunas dalībniekiem.

Lai piedalītos diskusijas tiešraidē, interesentiem gan bibliotēkās, gan individuāli jāpieslēdzas interneta adresei www.vissnotiek.lv un jāseko norādei uz tiešraidi. Jautājumus un komentārus tiešraides laikā būs iespējams iesūtīt, izmantojot komentāru lauku (norāde Komentēt zem tiešraides loga).

Vietējās ziņas