“Zaļā josta” izsludina konkursu “Tīrai Latvijai – Tīriem ūdeņiem!”

Ar aicinājumu izturēties atbildīgi pret dabas resursiem un veicināt bērnu un jauniešu aktīvu līdzdalība veidojot, saglabājot un uzlabojot vides kvalitāti publiski pieejamās vietās pie ūdeņiem savā pašvaldībā, “Zaļā josta” izsludina jaunu konkursu Latvijas vispārējo, profesionālo un interešu izglītības iestāžu audzēkņiem “Tīrai Latvijai – Tīriem ūdeņiem!”. Par to informē Ilze Liepa.

Viņa stāsta, ka pieteikto skolu komandas līdz gada oktobra beigām izvēlēsies un novērtēs konkursā pētāmo teritoriju, ieplānos un organizēs nepieciešamos labos darbus apkārtējās vides uzlabošanai, fiksēs tos fotogrāfijās, aprakstos un publicēs savu veikumu “Tīro ūdeņu” kartē.

"Visi darbi vispirms tiks vērtēti piecos reģionālajos konkursos: Kurzeme, Zemgale, Vidzemes, Latgale, Rīga. No katra reģionālās kārtas konkursa tiks izvirzīti 3 labākie darbi uz nacionālo kārtu (kopā 15 darbi), kas sacentīsies par konkursa galvenajām balvām – naudas prēmijām no “Zaļā josta” un konkursa atbalstītājiem 700,  500 un 350 eiro vērtībā un citām pārsteiguma balvām," skaidro I.Liepa.

Plašāka informācija par konkursu un tā gaitu, uzdevumiem un ieguvumiem atrodama “Zaļā josta” mājaslapā www.zalajosta.lv un www.lzj.lv, vai, sazinoties ar konkursa pārstāvjiem, rakstot uz e-pastu [email protected], vai zvanot pa tālruni 67808112 un 29154531.

Vietējās ziņas