Zāliens paredzēts transportam 2

Alūksnieši pamanījuši, ka pašvaldības aģentūras “Alja” direktors Māris Lietuvietis savu darba auto mēdz novietot Pilssalā zālienā nevis autotransportam paredzētā vietā. Tā bija arī pirmdien, 20. janvārī, kad tapa šis foto. Jautāts par šādas rīcības iemesliem, M. Lietuvietis laikrakstam skaidro, ka šis ir stiprinātais zāliens, kas, jau projektējot, paredzēts tieši šim nolūkam – automašīnu novietošanai.


Autotransportu šajā vietā novietot atļauts arī pasākumu laikā, kad Pilssalā iebrauc automašīnas ar Alūksnes novada pašvaldības izsniegtām caurlaidēm. To, lai savas darba automašīnas novietotu, izmanto arī “Alja” darbinieki gadījumos, kad autostāvvieta ir jau aizņemta.

Komentāri 2

kurkulis13

Vispār jau pilssala ir domāta izklaidei un atpūtai, nevis autotransportam. Tas gabals nav tik liels, lai no centra aizietu ar kājām. Un foto ir redzams, ka tas zālājs nemaz tik stiprs nav, jau ir melns, izbraukāts. Ja jau tik vārgi ir darbinieki, un vēl nezin kas tur braukā, tad viņiem būtu jāiet pelnītā atpūtā un ļaut strādāt spēcīgiem un varošiem

pirms gada, 2020.01.25 15:56

Čiekurs Egle

Vēl lielāku bezkaunību vairs jau nav iespējams izpildīt! Aiz slinkuma, ja varētu uz tualeti arī ar auto brauktu. Pilssalas VIP!

pirms gada, 2020.01.25 16:57

Vietējās ziņas