Zināmi Alūksnes un Apes novadu koru konkursa II kārtas rezultāti 3

Šodien Alūksnē notika X Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētku koru konkursa II kārta, kurā piedalījās seši Alūksnes un Apes novadu kori. Pieci kori sniegumu rādīja 5. – 9. klašu grupā, viens - jaukto koru grupā.

Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka informē, ka augstāko vērtējumu – I pakāpes diplomu saņēma trīs kori 5. – 9. klašu grupā. Pie tam, diviem kolektīviem – Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas korim (diriģente Ingrīda Pilskalne) un Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas korim (diriģente Sandra Oto) bija vienāds iegūto punktu skaits – 42,67. I pakāpes diplomu saņēma arī skaitliski nelielās Jaunannas pamatskolas koris (diriģente Ināra Kravale). Viņu muzikālo sniegumu žūrija novērtēja ar 40 punktiem.

II pakāpes diplomu un 34 punktus konkursā saņēma Trapenes un Sikšņu pamatskolu koris no Apes novada (diriģente Baiba Ozoliņa). III pakāpes diploms un 29 punkti Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskolas korim no Apes novada (diriģente Dagnija Pakalne).

Jaukto koru grupas vienīgo dalībnieku – Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas jauniešu kori (diriģente Ina Perevertailo) žūrija novērtēja ar visaugstāko punktu skaitu – 44 un koris saņēma I pakāpes diplomu.

Koru sniegumu vērtēja žūrijas komisija – Jānis Erenštreits, Arvīds Platpers, Eduards Grāvītis, Mārtiņš Klišāns un Rita Platpere. Konkursa noslēgumā žūrija pateicās Alūksnes un Apes novadu dziedātājiem par pozitīvajām emocijām, ko raisīja šie nelielie dziedāšanas svētki, un vēlēja, lai dalība X Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētkos ikvienam to dalībniekam būtu neaizmirstams piedzīvojums.

Komentāri 3

Vietējās ziņas